Najpiękniejsze bajki świata

Najpiękniejsze bajki świata
format 225×210 mm
liczba stron 124
oprawa twarda
 
Łączy je to, że pozwalają odróżnić dobro od zła i tak kształtować psychikę dziecka, aby odczuwało potrzebę samodzielnego – lub z pomocą rodziców – poznawania kolejnych baśni.
 
Elementem ważnym dla tej współczesnej wizji klasycznych tekstów są też barwne ilustracje kształtujące wrażliwość w postrzeganiu świata – takie, które potrafią wywołać uśmiech na twarzy dziecka i przykuć jego uwagę do treści czytanej bajki.
 
Lektura polecana najmłodszym, ale też rodzicom, bo każdy z nas zachował w sobie coś z dziecka.
 

podobne wpisy

(fem)rodzina

Jak zrobić stroik na Boże Narodzenie?

Boże Narodzenie to jeden z najpiękniejszych okresów w roku. Klimat oczekiwania i rodzinnych świąt podkreślają światełka, stroiki, choinka, wieniec na drzwiach i oczywiście wszechobecne gałązki, na których pojawiają się szyszki ozdobne, bombki, kokardki. To fantastyczne tło dla spotkań, posiłków, prezentów. W wielu wariantach widać lokalne tradycje, religijne tło oraz modę. Boże Narodzenie to prawdziwe wyzwanie […]

Czytaj...
(fem)rodzina seks i związki

Największe problemy współczesnych związków 

Jesteśmy istotami społecznymi więc przez całe życie wchodzimy w relacje z innymi ludźmi. Dorastając, często łączymy się w pary, tworzymy związki i zakładamy rodziny. Jednak często w tych relacjach dochodzi do spięć, z którymi nie potrafimy sobie radzić. 

Czytaj...
dzieci

Dla małych odkrywców – spacerowy krem na każdą pogodę!

Za oknem jesień – deszcz przeplata się ze słońcem, a Ty potrzebujesz kremu dla Twojego malucha, który sprawdzi się w każdą pogodę. Szukasz naturalnej receptury i składu zawierającego wysokiej jakości filtry mineralne. Znamy rozwiązanie! Eksperci MomMe wiedzą jak ważne jest zabezpieczenie delikatnej buzi dziecka przed słońcem, wiatrem, mrozem i wilgocią.

Czytaj...