Jak nauczyć dziecko korzystać z nocniczka – w siedem dni!

Jeśli brakuje ci pewności, jak najlepiej przyzwyczaić swojego malucha do nocnika, pozwól, by książka Giny Ford pokazała ci – w kilku bardzo łatwych i skutecznych krokach – jak szybko i naturalnie można to przeprowadzić. Nie brakuje tu praktycznych podpowiedzi i opowieści rodziców, którzy już z tym się zmierzyli, a także porad dotyczących moczenia nocnego, „wypadków” i nagradzania za czystość. Książka ta pomoże tobie i dziecku, oszczędzając wam zmartwień i nerwów.

Wkrótce twój „aniołek” będzie z radością korzystał z nocnika, a ty wreszcie będziesz mogła pożegnać się z pieluszkami!

Fragmenty recenzji powyższej książki:

Kate Winslet, aktorka, (o książkach Giny Ford)
„Gina Ford to prawdziwy dar niebios!”

„Znakomita książka dla każdego rodzica, przywiązanego do pieluszek”
magazyn „She”

„W sprawach związanych z macierzyństwem Gina Ford jest znakomitym ekspertem… dla wielu tysięcy osób, które skorzystały z jej porad, książka Giny była naprawdę wybawieniem”
 magazyn „You”

„Gina Ford dla ogromnej liczby matek okazała się wybawicielką. «Dzieciaki Giny», jak się o nich mówi, są szczęśliwe i dobrze śpią”
„The Daily Telegraph”

Gina Ford, Jak nauczyć dziecko korzystać z nocniczka – w siedem dni!, s. 184, cena 19  oprawa miękka (13×13 cm, bardzo poręczny „kwadracik”)

Kolejne już trzecie wydanie tej książki
Wydawnictwo Esprit

podobne wpisy

Pomóż dziecku radzić sobie z emocjami. Sięgnij po gry terapeutyczne i nie tylko
dzieci

Pomóż dziecku radzić sobie z emocjami. Sięgnij po gry terapeutyczne i nie tylko

W delikatnym procesie, kiedy młody umysł stara się zrozumieć i nazwać to, co czuje, nauka poprzez zabawę jest wyjątkowo cennym narzędziem. Ale jak w przystępny i jednocześnie efektywny sposób wspierać dzieci w odkrywaniu i radzeniu sobie z ich emocjami? Odpowiedzią są gry terapeutyczne oraz bajki, zarówno te tradycyjne, jak i te dostępne w formie audiobooków, […]

Czytaj...
(fem)rodzina

Jak zrobić stroik na Boże Narodzenie?

Boże Narodzenie to jeden z najpiękniejszych okresów w roku. Klimat oczekiwania i rodzinnych świąt podkreślają światełka, stroiki, choinka, wieniec na drzwiach i oczywiście wszechobecne gałązki, na których pojawiają się szyszki ozdobne, bombki, kokardki. To fantastyczne tło dla spotkań, posiłków, prezentów. W wielu wariantach widać lokalne tradycje, religijne tło oraz modę. Boże Narodzenie to prawdziwe wyzwanie […]

Czytaj...
(fem)rodzina seks i związki

Największe problemy współczesnych związków 

Jesteśmy istotami społecznymi więc przez całe życie wchodzimy w relacje z innymi ludźmi. Dorastając, często łączymy się w pary, tworzymy związki i zakładamy rodziny. Jednak często w tych relacjach dochodzi do spięć, z którymi nie potrafimy sobie radzić. 

Czytaj...