Karnawałowy makijaż

 
Wiele z nas zadba o każdy szczegół i często nie bacząc na koszty, sprawi sobie nową, imponującą kreację, uzupełnioną o eleganckie obuwie i biżuterię.
Dla dopełnienia dzieła wiele pań odwiedzi tego dnia fryzjera. Dobrze jest w skrócie opisać mu jak  wygląda kreacja – dobry stylista dobierze wówczas fryzurę, która nie tylko doda urody,
lecz także dobrze skomponuje się z przewidzianym na ten szczególny wieczór ubiorem.
 
Niestety na nic zdają się te wszystkie wysiłki, jeżeli nie postawimy „kropki nad >i< ‘’.
Nawet najlepiej dobrana fryzura i strój nie skorygują niedoskonałości skóry, nie podkreślą
pięknego kształtu ust, nie  dodadzą oczom blasku . Tu konieczny jest makijaż. Powiem więcej – do sukni wieczorowej – OBOWIĄZKOWY!!!
 
Nie wystarczy jednak sama jego obecność. By stanowił doskonałe uzupełnienie i dodawał
urody miast szpecić, musi spełniać pewne warunki:

  • po pierwsze – musi być staranny! Pospieszne narzucenie na twarz całej zawartości kosmetyczki sytuację może jedynie pogorszyć. Z dwojga złego lepiej jest zrezygnować z makijażu niż wykonac go byle jak .
  • po drugie – musi być trwały!  Nie mniej ważne od efektownego „wejścia’’ jest estetyczne „zamknięcie’’ wieczoru – starty podkład, zwałkowane cienie, czy rozmazany tusz z pewnością nie pozostawią dobrych wspomnień. Lepiej nie liczyć na to, że nikt nie zauważy – na tego typu „drobnostki” zwracają uwagę nie tylko kobiety, panowie potrafią być okrutnie spostrzegawczy!!!
  • po trzecie – musi być odpowiednio dobrany do wieku, typu urody  (to co zdobi brunetkę najprawdopodobniej nie będzie właściwe dla blondynki), okazji, a przede wszystkim do stroju w jakim mamy zamiar olśnić towarzystwo. Jeżeli nasza wiedza i umiejętności w dziedzinie makijażu są zbyt małe by spełnic przynajmniej te trzy podstawowe warunki, najlepiej jest zwrócić się o pomoc do profesjonalisty.

Wizażysta bez trudu podkreśli atuty naszej urody, dzięki czemu jej mankamenty
przestaną przyciągać uwagę. Dysponując gruntowną wiedzą i umiejętnościami, systematycznie uzupełnianymi poprzez praktykę oraz liczne szkolenia, posługując się imponującym zbiorem kosmetyków kolorowych i niezbędnych akcesoriów perfekcyjnie, szybko i sprawnie dokona tego, co w domowych warunkach często jest niewykonalne.
 
Wbrew obiegowym opiniom koszt profesjonalnego makijażu nie jest też tak wysoki, by był niedostępny dla „zwykłych ludzi” lub by nie było warto poczuć go dla dobrego samopoczucia oraz ostatecznego efektu stanowiącego naszą wizytówkę.
Zatem zapraszamy do naszego salonu – fachowa kadra zadba o to, by była to wizytówka prawdziwej damy.
   

STUDIO FRYZUR I URODY  -allure-
ul. Bułgarska  72
60-321  Poznań
tel. (061 ) 8 615-015
Serdecznie  zapraszamy oferując odrobinę relaksu! 
– strzyżenie, modelowanie, koki, upięcia,
– farbowanie, trwała
– przedłużanie i zagęszczanie włosów
– kompleksowa pielęgnacja twarzy i ciała,
– zabieg winny i czekoladowy
– makijaż trwały
– trwała depilacja laserem

podobne wpisy

zabiegi

Jak nakładać puder do twarzy i jakie są jego rodzaje?

Puder do twarzy jest kosmetykiem służącym do matowania skóry, nadawania jej jednolitego kolorytu oraz utrwalenia makijażu. Istnieją różne rodzaje pudrów, które mogą być stosowane w zależności od preferencji i potrzeb. Jednym z najpopularniejszych rodzajów pudrów jest puder do twarzy, który jest dostępny zarówno w formie sypkiej, jak i prasowanej. Puder transparentny Puder transparentny jest idealny […]

Czytaj...
(fem)uroda

Ochrona przeciwsłoneczna przez cały rok z… ORIENTANĄ!

Czy wiesz, że filtr przeciwsłoneczny to twój #musthave w kosmetyczce przez cały rok? Nie tylko wiosną, czy latem, kiedy promienie słoneczne padają bezpośrednio na naszą twarz. Pamiętaj, że promieniowanie UVA dociera do naszej skóry przez cały rok, nawet w chłodniejszych miesiącach. Jest odpowiedzialne za fotostarzenie, uszkadza kolagen i elastynę oraz wyzwala większą ilość wolnych rodników. Przyczynia […]

Czytaj...
(fem)uroda

 WAKACYJNY EFEKT GLOW

To właśnie latem, staramy się jak najlepiej dbać o swoją skórę, co często wiąże się z odkrywaniem części ciała, które jesienią i zimą przykrywamy ciepłymi swetrami. Opalamy się na plaży, odsłaniamy ramiona, nogi, cieszymy się wakacyjnymi temperaturami. Na pierwszym miejscu stawiamy pielęgnację połączoną z… Efektem GLOW! 

Czytaj...