Koncerty Dziecinnie Proste dla najmłodszych

 
Te wyjątkowe muzyczne wydarzenia są dedykowane najmłodszym słuchaczom, a ich celem jest zasianie w dzieciach potrzeby obcowania z pięknem, doświadczenie kulturalnego zachowania oraz wspólnego przeżycia w rodzinnym gronie.
Mamy nadzieję, że w atmosferze bezpieczeństwa i radości dzieci będą wzrastały ku mądrości i dobru.
 
W Poznaniu zapraszamy wszystkie małe dzieci wraz z rodzicami w sobotę 16 czerwca na godz. 11.30 do Sheraton Poznan Hotel przy Rondzie Kaponiera. W pięknej klimatyzowanej sali współorganizatora koncertu usłyszymy profesjonalnych muzyków z różnorodnym repertuarem. Wystąpi m.in. wybitny skrzypek Bartek Woroch z towarzyszeniem gitary Krzysztofa Meisingera oraz doskonały Chór Dysonans pod dyrekcją Magdaleny Wdowickiej-Mackiewicz.
 
W Trójmieście nasze kreatywkowe święto odbędzie się w czwartek 14 czerwca o godz. 17.30 w przestronnej sali Urzędu Miasta Sopotu przy ul. Kościuszki 25/27, a zagra dla nas wyjątkowa orkiestra Vita Activa.
 
Wykładziny i poduszeczki jak zwykle wyposażą sale, aby przytulnie i bezpiecznie mogły wysłuchać koncertu nawet najmłodsze dzieci.
 
Mamy nadzieję, że radość przebywania w przyjaznej grupie, wspólnej zabawy i obcowania z muzyką dostarczy pięknych wspomnień na czas letniego wypoczynku.
 
Zapraszamy zarówno na koncert jak i do współpracy przy jego organizacji.
Więcej informacji www.kreatywka.pl
Wstęp jak zwykle wolny!


podobne wpisy

Pomóż dziecku radzić sobie z emocjami. Sięgnij po gry terapeutyczne i nie tylko
dzieci

Pomóż dziecku radzić sobie z emocjami. Sięgnij po gry terapeutyczne i nie tylko

W delikatnym procesie, kiedy młody umysł stara się zrozumieć i nazwać to, co czuje, nauka poprzez zabawę jest wyjątkowo cennym narzędziem. Ale jak w przystępny i jednocześnie efektywny sposób wspierać dzieci w odkrywaniu i radzeniu sobie z ich emocjami? Odpowiedzią są gry terapeutyczne oraz bajki, zarówno te tradycyjne, jak i te dostępne w formie audiobooków, […]

Czytaj...
(fem)rodzina

Jak zrobić stroik na Boże Narodzenie?

Boże Narodzenie to jeden z najpiękniejszych okresów w roku. Klimat oczekiwania i rodzinnych świąt podkreślają światełka, stroiki, choinka, wieniec na drzwiach i oczywiście wszechobecne gałązki, na których pojawiają się szyszki ozdobne, bombki, kokardki. To fantastyczne tło dla spotkań, posiłków, prezentów. W wielu wariantach widać lokalne tradycje, religijne tło oraz modę. Boże Narodzenie to prawdziwe wyzwanie […]

Czytaj...
(fem)rodzina seks i związki

Największe problemy współczesnych związków 

Jesteśmy istotami społecznymi więc przez całe życie wchodzimy w relacje z innymi ludźmi. Dorastając, często łączymy się w pary, tworzymy związki i zakładamy rodziny. Jednak często w tych relacjach dochodzi do spięć, z którymi nie potrafimy sobie radzić. 

Czytaj...