Książka kucharska dla maluchów i niemowląt

Słynna angielska specjalistka od pielęgnacji małych dzieci Gina Ford, podpowiada, jak pogodzić życie pełne obowiązków i brak czasu z wprowadzeniem zdrowego i wartościowego jedzenia dla dzieci. Przepisy, które przedstawia, można zrealizować prosto i w niedługim czasie, przygotowując potrawy odpowiadające dziecięcym upodobaniom smakowym
i estetycznym, a jednocześnie takie, które przekażą im w odpowiednich proporcjach wszystkie składniki, niezbędne w tym kluczowym dla rozwoju okresie.

Ponad 100 wspaniałych przepisów na potrawy, których chętnie spróbuje również reszta rodziny! Gina podpowiada również jak radzić sobie z dziećmi „niejadkami”!
Niezbędne dla każdej mamy! … A może i taty?…

Oprawa broszurowa ze skrzydełkami, środek kreda, liczne kolorowe zdjęcia. Stron 208. 165×220 mm ISBN: 978-83-60040-48-5 Cena 34,90 zł
Dostępne od sierpnia 2008

O autorce : Gina Ford
Sprzedaż jej książek to 40 % angielskiego rynku poradników dziecięcych. Gina doradza w wychowaniu niezliczonej ilości dzieci, osobiście rozwiązywała problemy wychowawcze w setkach rodzin, jest obecna w prasie i telewizji. Jej książki wnoszą zupełnie nowe podejście do kwestii wychowania i pielęgnacji dzieci. Mówi się wręcz o „dzieciach Giny”, czyli szczęśliwych maluszkach, w których pielęgnacji matki stosują się do porad Giny Ford. Publiczne wyrazy wdzięczności składały Ginie liczne sławne osoby.
Książki Giny po raz pierwszy pojawiają się w Polsce. Zajrzyj do nich i ty, przekonaj się, że pielęgnacja dziecka nie musi wiązać się ze stresem i brakiem snu, uczyń ją bardziej satysfakcjonującą zarówno dla rodzica, jak i maleństwa.

„Gina Ford to prawdziwy dar niebios!” – Kate Winslet   
Gina Ford

Książka kucharska dla maluchów i niemowląt.
Ponad 100 łatwych do zrealizowania przepisów dla maluchów i niemowląt
 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 Comments

No Comment.

podobne wpisy

(fem)rodzina

Jak zrobić stroik na Boże Narodzenie?

Boże Narodzenie to jeden z najpiękniejszych okresów w roku. Klimat oczekiwania i rodzinnych świąt podkreślają światełka, stroiki, choinka, wieniec na drzwiach i oczywiście wszechobecne gałązki, na których pojawiają się szyszki ozdobne, bombki, kokardki. To fantastyczne tło dla spotkań, posiłków, prezentów. W wielu wariantach widać lokalne tradycje, religijne tło oraz modę. Boże Narodzenie to prawdziwe wyzwanie […]

Czytaj...
(fem)rodzina seks i związki

Największe problemy współczesnych związków

Jesteśmy istotami społecznymi więc przez całe życie wchodzimy w relacje z innymi ludźmi. Dorastając, często łączymy się w pary, tworzymy związki i zakładamy rodziny. Jednak często w tych relacjach dochodzi do spięć, z którymi nie potrafimy sobie radzić.

Czytaj...
dzieci

Dla małych odkrywców – spacerowy krem na każdą pogodę!

Za oknem jesień – deszcz przeplata się ze słońcem, a Ty potrzebujesz kremu dla Twojego malucha, który sprawdzi się w każdą pogodę. Szukasz naturalnej receptury i składu zawierającego wysokiej jakości filtry mineralne. Znamy rozwiązanie! Eksperci MomMe wiedzą jak ważne jest zabezpieczenie delikatnej buzi dziecka przed słońcem, wiatrem, mrozem i wilgocią.

Czytaj...