Książka kucharska dla maluchów i niemowląt

0

Słynna angielska specjalistka od pielęgnacji małych dzieci Gina Ford, podpowiada, jak pogodzić życie pełne obowiązków i brak czasu z wprowadzeniem zdrowego i wartościowego jedzenia dla dzieci. Przepisy, które przedstawia, można zrealizować prosto i w niedługim czasie, przygotowując potrawy odpowiadające dziecięcym upodobaniom smakowym
i estetycznym, a jednocześnie takie, które przekażą im w odpowiednich proporcjach wszystkie składniki, niezbędne w tym kluczowym dla rozwoju okresie.

Ponad 100 wspaniałych przepisów na potrawy, których chętnie spróbuje również reszta rodziny! Gina podpowiada również jak radzić sobie z dziećmi „niejadkami”!
Niezbędne dla każdej mamy! … A może i taty?…

Oprawa broszurowa ze skrzydełkami, środek kreda, liczne kolorowe zdjęcia. Stron 208. 165×220 mm ISBN: 978-83-60040-48-5 Cena 34,90 zł
Dostępne od sierpnia 2008

O autorce : Gina Ford
Sprzedaż jej książek to 40 % angielskiego rynku poradników dziecięcych. Gina doradza w wychowaniu niezliczonej ilości dzieci, osobiście rozwiązywała problemy wychowawcze w setkach rodzin, jest obecna w prasie i telewizji. Jej książki wnoszą zupełnie nowe podejście do kwestii wychowania i pielęgnacji dzieci. Mówi się wręcz o „dzieciach Giny”, czyli szczęśliwych maluszkach, w których pielęgnacji matki stosują się do porad Giny Ford. Publiczne wyrazy wdzięczności składały Ginie liczne sławne osoby.
Książki Giny po raz pierwszy pojawiają się w Polsce. Zajrzyj do nich i ty, przekonaj się, że pielęgnacja dziecka nie musi wiązać się ze stresem i brakiem snu, uczyń ją bardziej satysfakcjonującą zarówno dla rodzica, jak i maleństwa.

„Gina Ford to prawdziwy dar niebios!” – Kate Winslet   
Gina Ford

Książka kucharska dla maluchów i niemowląt.
Ponad 100 łatwych do zrealizowania przepisów dla maluchów i niemowląt
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here