Kurs I pomocy dla rodziców

Kurs odbywać się będzie w dwie niedziele 25 marca i 1 kwietnia br. w godz.10 – 13 (brak miejsc) oraz 14 – 17 w Studio Fitness Feniks przy ul. Junackiej 7 w Poznaniu.
 
Aby otrzymać certyfikat należy być obecnym na obydwu spotkaniach.
Koszt całego kursu wynosi 120zł (razem z certyfikatem).
Grupa będzie liczyła maksymalnie 14 osób.
Ostateczna rezerwacja miejsca zostanie jednak dokonana po otrzymaniu wpłaty (120zł) na konto Kreatywki.
 
Zgłoszenia prosimy dokonywać telefonicznie pod nr. 061 832 36 45, 832 60 80, kom. 880 271 729, 604 208 348 lub mailowo: biuro@kreatywka.pl
 
Więcej informacji: www.kreatywka.pl
Zapraszamy!
 
Beata Kołodziejczyk
Iwona Grenda
KREATYWKA – Pracownie Dziecięcych Marzeń
Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Człowieka KREATYWKA
www.kreatywka.pl
 

podobne wpisy

(fem)akademia

Numerologia 6 – mocne i słabe strony osób z taką wibracją

Cyfra 6 jest symbolem człowieka, dla którego ważne jest szczęście najbliższych. Niestety często dobro bliskich przedkłada on ponad swoje własne. Jest znakomitym słuchaczem, który każdemu chętnie służy radą. Czym jeszcze wyróżnia się numerologiczna 6?

Czytaj...
(fem)akademia

Gwiazdy inwestują w rozwój dzieci

Osoby znane ze świata mediów i show biznesu chętnie inwestują w rozwój swoich dzieci. W szczególności, kiedy ich pociechy przygotowują się do najważniejszych dla nich egzaminów, takich jak sprawdzian ośmioklasisty czy matura. Dobra szkoła to jedno, ale równie ważne jest wsparcie dziecka odpowiednimi korepetycjami. 

Czytaj...
(fem)akademia

Gwiazdy dla dzieci jeździły na hulajnogach

W październiku odbył się charytatywny pokaz mody pod hasłem Barwy Jesieni, który ma zapewnić najbardziej potrzebującym maluchom ciepłą odzież na nadchodzące miesiące. Tego dnia gwiazdy licznie przybyły do Grodziska Mazowieckiego, by wesprzeć akcję charytatywną. Jednym ze sponsorów pokazu była marka Motus producent hulajnóg elektrycznych. 

Czytaj...