Lato 2007 z Ewą Foley

 
Miejsce: Ośrodek Wypoczynkowy DWOREK, Recz k/Żnina 88-420 Rogowo Żnińskie, woj. bydgoskie (kierunek Gniezno), tel. 052 302 4113, 0-604 449 861. Mapka z dojazdem na stronie www.dworekwreczu.pl
Niezmotoryzowani: trzeba dojechać do Rogowa PKS-em, stamtąd odbierzemy was samochodem (ośrodek jest 6 km dalej). Prosimy o zawiadomienie ośrodka dzień przed przyjazdem o dokładnej godzinie przyjazdu do Rogowa – tak abyśmy mogli zaplanować grafik odbierania uczestników.

Ośrodek DWOREK mieści się w uroczym dworku szlacheckim z XVIII wieku, wśród pięknych kasztanowców nad jeziorem Radeckiego. Pokoje 3,4 – osobowe z łazienkami. Pole namiotowe, boiska rekreacyjno – sportowe, kort tenisowy oraz sprzęt do uprawiania sportów wodnych. Prosimy przywieźć ze sobą zeszyt, kolorowe flamastry, śpiwór, karimatę/matę do jogi, ręczniki, strój kąpielowy. Polecamy wygodne sportowe ubranie i buty do biegania i wycieczek.

Aby coś zrobić, trzeba zacząć. Zapraszam do podróży pełnej zabawy, inspiracji, olśnień i radości wspólnego uczenia się. Spodziewaj się cudów!
Na letnich tygodniowych treningach Ewy doświadczysz:

Dla ciała (robię): Joga integralna, medytacje dynamiczna i kundalini, rytuały tybetańskie, bieg transowy, pływanie, taniec, relaks – ćwiczenia odprężające, refleksoterapia, tapping, spacery i marszobiegi, wycieczki rowerowe. Dla umysłu (myślę): wybrane procedury Neurolingwistycznego Programowania (NLP), twórcza wizualizacja, ćwiczenia wyobraźni, autohipnoza, higiena psychiczna „na co dzień”, afirmacje, wykłady na temat rozwoju osobistego i holistycznej profilaktyki zdrowia. Dla emocji (czuję): budowanie kompetencji osobistych (intrapersonalnych) i społecznych (interpersonalnych), ćwiczenia oddechowe, EFT (technika wolności emocjonalnej), samo-obserwacja, „burleska emocjonalna”, zasady dobrej komunikacji. Dla ducha (wierzę): praca z przekonaniami, moc intencji, medytacja, rebirthing, cisza, modlitwa, inwokacje, śpiewanie mantr, rysowanie mandali, praca z żywiołami.

Miejsce rezerwuje wyłącznie zaliczka: 200 zł na konto ISI Ewa Foley, reszta platna na miejscu wylacznie gotowka lub min. 2 tygodnie przed szkoleniem na konto
Nr 26124010371111000006938237. Obowiązuje kolejność wpłat. Ilość miejsc ograniczona.

To tygodniowe wczasy z rozwojem osobistym dla tych, którzy pragną i marzą o tym by:

    *
      zakochać się w życiu, zbudować pozytywną optymistyczną postawę życiową
    *
      żyć zdrowo, świadomie i szczęśliwie
    *
      zyć celowo: wyznaczać i osiągać swoje cele, realizować swoje marzenia
    *
      znacząco podnieść jakość swojego życia, zdrowia i relacji międzyludzkich
    *
      lepiej sie komunikować
    *
      nauczyć się skutecznych metod radzenia sobie ze stresem
    *
      zdobyć wiedzę na temat profilaktyki zdrowia, bezpiecznych diet
    *
      zyskać nowe umiejętności życiowe, odkryć swoje talenty
    *
      rozwinąć swoją inteligencję emocjonalną i duchową
    *
      budować dobre relacje z innymi ludźmi, w rodzinie i w pracy
    *
      zregenerować się
    *
      lub po prostu wypocząć w pięknym miejscu w dobrym towarzystwie

28 lipca (początek godz. 15.00) – 3 sierpnia (koniec godz. 12) 6 dni
JAK RADZIĆ SOBIE ZE STRESEM

Motto: W KAŻDEJ CHWILI MOŻESZ ZACZĄĆ OD NOWA!
ODPOCZYNEK * RELAKS * ROZWÓJ *REGENERACJA PSYCHOFIZYCZNA * EDUKACJA
PROZDROWOTNA. Dostaniesz konkretne wskazówki i praktyczne narzędzia, dzięki którym
staniesz się odporny na stres i zaczniesz prowadzić bardziej zrelaksowane, zdrowe i
szczęśliwe życie! Nauczysz się utrzymywać w równowadze ciało, umysł, emocje i ducha.
Inwestycja: 1.200 zł (trening i pobyt z pełnym wyżywieniem wegetariańskim)

4 – 11 sierpnia (początek godz. 15.00) tydzień
ZAKOCHAJ SIĘ W ŻYCIU! – warsztat postawy życiowej

Motto: POZYTYWNE NASTAWIENIE JEST MAŁĄ RÓŻNICĄ, KTÓRA POWODUJE DUŻĄ RÓŻNICĘ
Zajęcia oparte na holistycznej koncepcji tożsamości człowieka, którą odzwierciedla hinduskie przysłowie: człowiek jest jak dom o czterech pokojach – jest pokój ciała, umysłu, emocji oraz ducha. W programie: jak zbudować pozytywną postawę życiową; jak mądrze zarządzać swoim życiem, jak zostać zakochanym w życiu optymistą; jak żyć i oddychać świadomie; jak używać wyobraźni dla zdrowia i szczęścia; jak dokonywać dobrych i trwałych zmian; jak oczyszczać i wzmacniać swoją energię życiową;
Inwestycja: 1.200 zł (trening i pobyt z pełnym wyżywieniem wegetariańskim)

11 – 15 sierpnia (początek godz. 15.00) dlugi weekend
INTELIGENCJA EMOCJONALNA w praktyce

Motto: INTELIGENCJA EMOCJONALNA TO ODMIENNY RODZAJ MĄDROŚCI
Zapraszam na 4-dniowe zajęcia rozwijające inteligencję emocjonalną czyli: Twoje kompetencje osobiste (intrapersonalne) i społeczne (interpersonalne). Wierzę, że harmonijna współpraca serca i rozumu jest jednym z największych wyzwań, jakie współczesność stawia przed każdym z nas. Podejmij to wyzwanie! Emocje są naszymi najpotężniejszymi zasobami. Dają nam dostęp do samoświadomości i instynktu samozachowawczego; dostarczają bezcennych informacji na temat ludzi, wartości oraz potrzeb, które zapewniają motywację i zapał do działania, samokontrolę i wytrwałość. To świadomość i umiejętności emocjonalne umożliwiają odzyskanie zdrowia, podniesienie jakości życia, zapewniają pomyślność rodziny, budowanie trwałych szczęśliwych związków i osiąganie sukcesów w pracy zawodowej.
Inwestycja: 700 zł (trening i pobyt z pełnym wyżywieniem wegetariańskim) 
 
 
Artykuł pochodzi ze stroiny: http://www.foley.com.pl/?dz=4,179
 

podobne wpisy

(fem)akademia

Numerologia 6 – mocne i słabe strony osób z taką wibracją

Cyfra 6 jest symbolem człowieka, dla którego ważne jest szczęście najbliższych. Niestety często dobro bliskich przedkłada on ponad swoje własne. Jest znakomitym słuchaczem, który każdemu chętnie służy radą. Czym jeszcze wyróżnia się numerologiczna 6?

Czytaj...
(fem)akademia

Gwiazdy inwestują w rozwój dzieci

Osoby znane ze świata mediów i show biznesu chętnie inwestują w rozwój swoich dzieci. W szczególności, kiedy ich pociechy przygotowują się do najważniejszych dla nich egzaminów, takich jak sprawdzian ośmioklasisty czy matura. Dobra szkoła to jedno, ale równie ważne jest wsparcie dziecka odpowiednimi korepetycjami. 

Czytaj...
(fem)akademia

Gwiazdy dla dzieci jeździły na hulajnogach

W październiku odbył się charytatywny pokaz mody pod hasłem Barwy Jesieni, który ma zapewnić najbardziej potrzebującym maluchom ciepłą odzież na nadchodzące miesiące. Tego dnia gwiazdy licznie przybyły do Grodziska Mazowieckiego, by wesprzeć akcję charytatywną. Jednym ze sponsorów pokazu była marka Motus producent hulajnóg elektrycznych. 

Czytaj...