Lupilu sprawdzonym przyjacielem delikatnej skóry Twojego dziecka

 
Na uśmiechnięty dzień
W zależności od temperatury w mieszkaniu, pory roku oraz upodobań Twojego dziecka, do wyboru jest body niemowlęce z krótkim lub długim rękawem oraz rajstopy i skarpetki niemowlęce. Body wykonane jest z przyjemnego, pojedynczego jerseyu i posiada elastyczne szwy zwiększające swobodę ruchów dziecka. Wybrane wzory wyposażone są dodatkowo
w praktyczne zapięcie do łatwego zakładania i zdejmowania i dostępne w rozmiarach 50-104. Cena: 15,99 zł (2 szt.)
  
Rajstopki niemowlęce posiadają z kolei wyjątkowo płaskie szwy, ze wzmocnioną piętą i osnutymi palcami, dzięki czemu dziecku zapewnione będzie zarówno ciepło, jak i wygoda. Rajstopki dostępne są w rozmiarach 62-92. Cena: 6,66 zł (1 opakowanie)
 
Niemowlęce skarpetki ABS z osnutymi palcami wykonane są z miękkiej tkaniny frotte. Specjalne wypustki ABS ochronią przed ślizganiem się oraz upadkiem. Do wyboru rozmiary 12-22. Cena: 6,66 zł (2 pary)

Kolorowe sny
Głęboki, spokojny i zdrowy sen niemowlęcia to pragnienie rodziców. Kluczowe znaczenie ma tu odpowiednio dobrana piżamka. Piżamki Lupilu wykonane są w 100% z przyjemnie miękkiej bawełny i wyposażone są w ściągacz żeberkowy. Łatwe zakładanie i zdejmowanie odbywa się dzięki umieszczonemu na przodzie praktycznemu zapięciu na guziki. Piżamki dostępne są w 3 wzorach oraz rozmiarach 50-80.Cena: 17,99 zł (1 szt.)
 
Gwarancja pełnego bezpieczeństwa
Produkty Lupilu otrzymały m.in. certyfikat Öko-Tex Standard 100 przyznawany od 1992r. wyrobom, których każdy składnik został przebadany i stwierdzono w nim brak substancji szkodliwych. Znak przyznawany jest przez członków Międzynarodowego Stowarzyszenia na Rzecz Badań i Rozwoju Ekologii Wyrobów Włókienniczych Öko-Tex (Gemeinschaft für Forschung und Prüfung auf dem Gebiet der Textilökologie) i stanowi jedną z najważniejszych rękojmi bezpieczeństwa użytkowania.

podobne wpisy

(fem)rodzina

Jak zrobić stroik na Boże Narodzenie?

Boże Narodzenie to jeden z najpiękniejszych okresów w roku. Klimat oczekiwania i rodzinnych świąt podkreślają światełka, stroiki, choinka, wieniec na drzwiach i oczywiście wszechobecne gałązki, na których pojawiają się szyszki ozdobne, bombki, kokardki. To fantastyczne tło dla spotkań, posiłków, prezentów. W wielu wariantach widać lokalne tradycje, religijne tło oraz modę. Boże Narodzenie to prawdziwe wyzwanie […]

Czytaj...
(fem)rodzina seks i związki

Największe problemy współczesnych związków 

Jesteśmy istotami społecznymi więc przez całe życie wchodzimy w relacje z innymi ludźmi. Dorastając, często łączymy się w pary, tworzymy związki i zakładamy rodziny. Jednak często w tych relacjach dochodzi do spięć, z którymi nie potrafimy sobie radzić. 

Czytaj...
dzieci

Dla małych odkrywców – spacerowy krem na każdą pogodę!

Za oknem jesień – deszcz przeplata się ze słońcem, a Ty potrzebujesz kremu dla Twojego malucha, który sprawdzi się w każdą pogodę. Szukasz naturalnej receptury i składu zawierającego wysokiej jakości filtry mineralne. Znamy rozwiązanie! Eksperci MomMe wiedzą jak ważne jest zabezpieczenie delikatnej buzi dziecka przed słońcem, wiatrem, mrozem i wilgocią.

Czytaj...