Skuteczny sposób na skrócenie każdej podróży

 
Co to takiego? Sposób na ciekawe spędzenie czasu ze znajomymi i gwarancja doskonałej zabawy na każdym wyjeździe. Jak go sobie zagwarantować? Wystarczy sięgnąć po Scrabble® Travel, grę planszową, która skutecznie umili wielogodzinną podróż i wypełni wakacyjną nudę.
 
Wszyscy doskonale znamy to uczucie, kiedy każdy pokonywany kilometr drogi przeciąga się
w nieskończoność, a usta naszych kompanów otwierają się  w niczym nieskrępowanych ziewnięciach. Właśnie w takich momentach pomocną dłoń wyciąga do nas Scrabble® Travel! Idealny towarzysz na każdą wyprawę, a jednocześnie świetnie przemyślana odmiana najpopularniejszej gry słownej na świecie. Forma w postaci niewielkiej walizki oraz plansza, na której dopasowane litery zawsze pozostają na swoim miejscu sprawiają, że Scrabble® Travel to idealne rozwiązanie na trudy każdej podróży. Mimo zmienionego wyglądu rozgrywka przebiega według tradycyjnych, od lat niezmiennych zasad z wersji oryginalnej.
 
Dosyć robienia porządków w telefonie komórkowym czy gapienia się w okno. Czas sięgnąć po grę, która nie dość, że rozwija zdolności językowe i uczy szybkiego podejmowania decyzji, to przede wszystkim daje wszystkim mnóstwo frajdy. Co ważne, wiek nie ma tu praktycznie żadnego znaczenia, gdyż dobrymi scrabblistami są zwłaszcza Ci, dla których – Liczy się każde słowo!™ Warto też dodać, że Scrabble® Travel potrafi wciągnąć do tego stopnia, że każda kolejna minuta podróży będzie  na wagę złota, aby tylko dokończyć pasjonującą rozgrywkę. Niech nikt nie będzie zdziwiony, kiedy rozpakowując torby po udanym wyjeździe już nigdy nie odłoży gry na półkę. Scrabble®  skutecznie wciąga nie tylko na długie godziny, dni, ale na lata!

Mistrzostwa Świata w Scrabble®
 
W dniach 12 – 16 października 2011 roku po raz pierwszy w historii Polska będzie gospodarzem Mistrzostw Świata w Scrabble®. Na ten okres hotel Hilton w Warszawie stanie się areną zmagań 116 najlepszych graczy z pięciu kontynentów. Zwycięzca wzbogaci się o sumę 20.000 dolarów, jednak główną nagrodą jest przede wszystkim prestiżowy tytuł pierwszego scrabblisty świata.  
 
Wszystko swój początek miało już w 1991 r., kiedy w Londynie odbyły się pierwsze mistrzostwa. Od tego czasu najwięksi pasjonaci Scrabble® spotykają się nieprzerwanie co dwa lata. Tym razem impreza po raz pierwszy odbędzie się w kraju Europy kontynentalnej, co potwierdza, że obecnie to właśnie Polska jest w centrum wydarzeń.
 

podobne wpisy

(fem)ciekawostki

15-minutowe miasto, czyli luksus bliskości i dostępności

Jeszcze niedawno wizja miast przyszłości skupiała się wokół latających samochodów, przestrzeni wypełnionych sztuczną inteligencją, gdzie ruchome chodniki dowożą ludzi do pracy. Tymczasem rozwój miast w trzecim dziesięcioleciu XXI wieku idzie w całkiem przeciwną stronę. Wracamy do kameralnych społeczności lokalnych, idei slow life i zielonych przestrzeni, gdzie najważniejsze potrzeby życia codziennego można załatwić w ciągu 15-minutowego […]

Czytaj...
Czym się różni karma dla małych psów od tej dla dużych ras?
warto wiedzieć

Czym się różni karma dla małych psów od tej dla dużych ras?

Każdy pies jest inny (i wyjątkowy!) i musi to znaleźć odzwierciedlenie w jego diecie. Dzisiaj spojrzymy na kilka kluczowych różnic, jakie posiada karma dla małych psów i dużych ras. Każdy pies ma inne potrzeby żywieniowe, ale nawet ogólnie mówiąc, wymagania małych ras różnią się znacznie od wymagań psów ras dużych. Korzystanie ze wskazówek zawartych w […]

Czytaj...
(fem)ciekawostki

Jak zamówić kuriera DPD?

Zamawianie kuriera to przydatne usługi, jakie dadzą nam komfort. Korzystanie z przesyłek i zakupów online w dzisiejszych czasach jest niezwykle popularne, dlatego coraz chętniej sięgamy po usługi kurierskie. Na uwagę zasługuje kurier DPD, jakiego łatwo zamówimy do domu.Czym cechuje się taka usługa? Jakie zalety ma DPD zamówienie kuriera? Kiedy skorzystać z takiej opcji?

Czytaj...