Mapa marzeń

 
Dojdziesz do nikąd jeżeli nie wiesz dokąd masz iść!
Celem tych praktycznych warsztatów rozwoju osobistego jest poznanie skutecznych metod urzeczywistniania marzeń oraz technik stosowanych przez szczęśliwe osoby, które realizują swoje cele,spełniają swoją misję i uzyskują rezultaty jakich pragną.
To seminarium przeznaczone jest dla wszystkich, którzy mają marzenia,i chcą nauczyć się jak je realizować.
 
W programie m.in.: wyznaczanie planów, ustawianie hierarchii wartości, znajdowanie motywacji do realizacji swoich zamierzeń to klucz do tego, aby w Twym życiu działo się z każdą chwilą coraz lepiej.
Jak zaprosić magię i moc pragnienia do swojego życia.  Jak właściwie formułować cele, by je osiągać. Jak uruchomić moc intencji i twórczej wizualizacji.
 
Zaplanuj życie, o jakim marzysz. Stwórz swoją mapę marzeń.
 
Proszę przynieść na to seminarium duży zeszyt w twardej oprawie formatu A-4 albo bristol, jakiej potrzebujesz wielkości, kilka kolorowych pism, klej i kolorowe flamastry, litrową butelkę wody, wygodny strój i świetny nastrój.
Niech ten Nowy 2008 Rok będzie dla nas wszystkich czasem radości, zdrowia, spełnienia w każdej dziedzinie życia, czasem realizacji celów, które wciąż w nas drzemią. Bądźmy bardziej otwarci na to, co życie przynosi nam na każdym kroku. Bądźmy wdzięczni za wczoraj, zaspokojeni
dzisiaj i ciekawi jutra. Pamiętajmy o innych, dbajmy o siebie, cieszmy się sukcesami innych i róbmy wszystko, by nasz los też był znaczony sukcesami, dużymi i małymi. Zróbmy wszystko, aby 31 grudnia 2008 roku móc powiedzieć:"To był świetny rok – jak dotąd najlepszy w moim życiu."
 
Prowadzenie, zapisy i informacje w Poznaniu: Aleksandra Stanek
Absolwentka psychologii klinicznej na UAM oraz Podyplomowych Studiów Trenerów Grupowych w WSPS. Master NLP. Pracuje z grupami w zakresie treningów i szkoleń dotyczących rozwoju osobistego. Współpracuje z Inspiration Seminars International oraz z Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. W Poznaniu prowadzi filię Instytutu Ewy Foley.
Mail: aleksandra.stanek@wp.pl
Instutut Ewy Foley, filia Poznań, tel. 0 512 357 158, www.foley.com.pl

podobne wpisy

(fem)akademia

Numerologia 6 – mocne i słabe strony osób z taką wibracją

Cyfra 6 jest symbolem człowieka, dla którego ważne jest szczęście najbliższych. Niestety często dobro bliskich przedkłada on ponad swoje własne. Jest znakomitym słuchaczem, który każdemu chętnie służy radą. Czym jeszcze wyróżnia się numerologiczna 6?

Czytaj...
(fem)akademia

Gwiazdy inwestują w rozwój dzieci

Osoby znane ze świata mediów i show biznesu chętnie inwestują w rozwój swoich dzieci. W szczególności, kiedy ich pociechy przygotowują się do najważniejszych dla nich egzaminów, takich jak sprawdzian ośmioklasisty czy matura. Dobra szkoła to jedno, ale równie ważne jest wsparcie dziecka odpowiednimi korepetycjami. 

Czytaj...
(fem)akademia

Gwiazdy dla dzieci jeździły na hulajnogach

W październiku odbył się charytatywny pokaz mody pod hasłem Barwy Jesieni, który ma zapewnić najbardziej potrzebującym maluchom ciepłą odzież na nadchodzące miesiące. Tego dnia gwiazdy licznie przybyły do Grodziska Mazowieckiego, by wesprzeć akcję charytatywną. Jednym ze sponsorów pokazu była marka Motus producent hulajnóg elektrycznych. 

Czytaj...