Na żylaki i naczynka Ce – Vitaflawon


Bioflawonoidy to naturalnie występujące w roślinach substancje fitochemiczne. Roślinom i ich owocom nadają kolor. Chronią komórki roślinne przed chorobami oraz szkodliwym działaniem słońca, grzybów i insektów. Przeniesione do organizmu człowieka mogą pełnić podobną rolę jak witaminy.
 
Flawony występują między innymi w owocach cytrusowych i to z nich trafiły do preparatu
Ce – Vitaflawon firmy Elanda. Jest to nowy produkt tej farmaceutycznej spółki, całkowicie innowacyjny i z trudem znajdujący konkurencję na polskim rynku.
Bioflawonoidy odgrywają istotną rolę w zapobieganiu i leczeniu wielu chorób, przede wszystkim polecane są pomocniczo przy leczeniu żylaków. Mają właściwości antyoksydacyjne, rozkurczają mięśnie gładkie naczyń krwionośnych, podnoszą kondycję naczyń włosowatych, uszczelniają i wzmacniają ściany naczyń krwionośnych i ich przepuszczalność. Wspomagają także terapię miażdżycy i chorób serca.
 
Bioflawonoidy wspomagają odporność organizmu. Opóźniają procesy starzenia się skóry.
Ograniczają także zakrzepy krwi przyczyniające się do udarów mózgu. Stwierdzono, że wiele bioflawonoidów dzięki działaniu niszczącemu wolne rodniki zapobiega nowotworom. Pomagają chronić organizm przed zatruciem wywołanym paleniem papierosów. Chronią oczy przed schorzeniami powodującymi utratę wzroku – zaćma, degeneracja siatkówki.
Wspomagają wątrobę w usuwaniu związków toksycznych z organizmu.
 
Niedobór bioflawonoidów w organizmie przejawia się najczęściej skłonnością do pękania naczynek włosowatych powodujących m.in. podskórne mikrowylewy, siniaki, krwawienia z dziąseł, rozszerzone naczynka na twarzy, nogach. W tych przypadkach stosuje się najczęściej Ce – Vitaflawon firmy Elanda.
 
Ce-Vitaflawon znajdziesz w dobrych aptekach. Opakowanie 16 tabletek do ssania o przyjemnym cytrusowym smaku kosztuje około 11 zł.

podobne wpisy

(fem)zdrowie

Active Mind Complex  – nowość od Herbalife wspierająca pracę mózgu

Blisko 3/4 Polaków przyznaje się do problemów z koncentracją i zapamiętywaniem informacji. Sprawności umysłowej nie pomaga codzienny stres, przemęczenie, nadmiar obowiązków. Co więcej, problem ten dotyka wszystkie grupy wiekowe. Odpowiednia dieta, suplementacja i ruch mogą wspomóc pracę mózgu i poprawić nasze codzienne funkcjonowanie.

Czytaj...
(fem)zdrowie odżywianie

MRP, czyli o posiłkach w proszku i jedzeniu przyszłości…

MRP  Meal Replacement Powders to odżywcze, wieloskładnikowe, zbilansowane produkty spożywcze w postaci proszku lub formie stałej jako batonik. Posiłki w proszku są tak skomponowane, że mogą zastąpić pełnowartościowy posiłek. Zawierają wszystkie niezbędne, właściwe dla danego dania witaminy, mikroelementy oraz wszelkie niezbędne substancje odżywcze, jakie ludzki organizm potrzebuje do codziennego funkcjonowania. 

Czytaj...
(fem)zdrowie

Otwarcie Laboratorium Centralnego DIAGNOSTYKA

DIAGNOSTYKA to największa, ogólnopolska sieć laboratoriów medycznych. Od ponad 20 lat nieustannie stawia na rozwój oraz najwyższą jakość proponowanych badań i usług.  To 180 nowoczesnych laboratoriów, 7000 wykwalifikowanych pracowników i 1000 punktów pobrań dedykowanych bezpośredniej obsłudze pacjentów. Czy wiesz, że tylko w ubiegłym roku w laboratoriach DIAGNOSTYKA wykonano łącznie ponad 120 milionów badań?

Czytaj...