Na żylaki i naczynka Ce – Vitaflawon


Bioflawonoidy to naturalnie występujące w roślinach substancje fitochemiczne. Roślinom i ich owocom nadają kolor. Chronią komórki roślinne przed chorobami oraz szkodliwym działaniem słońca, grzybów i insektów. Przeniesione do organizmu człowieka mogą pełnić podobną rolę jak witaminy.
 
Flawony występują między innymi w owocach cytrusowych i to z nich trafiły do preparatu
Ce – Vitaflawon firmy Elanda. Jest to nowy produkt tej farmaceutycznej spółki, całkowicie innowacyjny i z trudem znajdujący konkurencję na polskim rynku.
Bioflawonoidy odgrywają istotną rolę w zapobieganiu i leczeniu wielu chorób, przede wszystkim polecane są pomocniczo przy leczeniu żylaków. Mają właściwości antyoksydacyjne, rozkurczają mięśnie gładkie naczyń krwionośnych, podnoszą kondycję naczyń włosowatych, uszczelniają i wzmacniają ściany naczyń krwionośnych i ich przepuszczalność. Wspomagają także terapię miażdżycy i chorób serca.
 
Bioflawonoidy wspomagają odporność organizmu. Opóźniają procesy starzenia się skóry.
Ograniczają także zakrzepy krwi przyczyniające się do udarów mózgu. Stwierdzono, że wiele bioflawonoidów dzięki działaniu niszczącemu wolne rodniki zapobiega nowotworom. Pomagają chronić organizm przed zatruciem wywołanym paleniem papierosów. Chronią oczy przed schorzeniami powodującymi utratę wzroku – zaćma, degeneracja siatkówki.
Wspomagają wątrobę w usuwaniu związków toksycznych z organizmu.
 
Niedobór bioflawonoidów w organizmie przejawia się najczęściej skłonnością do pękania naczynek włosowatych powodujących m.in. podskórne mikrowylewy, siniaki, krwawienia z dziąseł, rozszerzone naczynka na twarzy, nogach. W tych przypadkach stosuje się najczęściej Ce – Vitaflawon firmy Elanda.
 
Ce-Vitaflawon znajdziesz w dobrych aptekach. Opakowanie 16 tabletek do ssania o przyjemnym cytrusowym smaku kosztuje około 11 zł.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Najpopularniejsze telefony w 2021

0 Comments

No Comment.

podobne wpisy

(fem)zdrowie

Sesja zimowa – to nie musi być trudne!

  Kiedy dni są krótkie, przyroda dawno już zapadła w sen zimowy, a pogoda zachęca do skulenia się pod kocem z kubkiem herbaty, trudno jest skupić się na nauce. Co w takich okolicznościach możemy zrobić, aby wspierać koncentrację i z energią podejmować codzienne wyzwania? Istnieją sposoby, które zmotywują studentów do wielkich czynów!

  Czytaj...
  (fem)zdrowie

  Jak zabrać się za realizację postanowień noworocznych związanych z odchudzaniem?

   Często nie zdajemy sobie sprawy, że problem nie polega na tym, że nie potrafimy dotrzymać postanowień noworocznych. Wyznaczając cele, upewnij się, że rzeczywiście są konkretne, osiągalne, mierzalne, osadzone w czasie i realistyczne. W przeciwnym razie narażasz się na spadek motywacji i bolesną porażkę. Sprawdź, jak wdrożyć i utrzymać postanowienia związane z odchudzaniem!

   Czytaj...
   (fem)zdrowie

   JAK PRAWIDŁOWO MYĆ RĘCE?

    Badania wskazują, że ponad 90 proc. Polaków myje ręce źle: za rzadko, niedokładnie, za krótko (przeważnie około 5 sekund), bez użycia właściwych środków higienicznych. Tymczasem wystarczy 30 sekund i odrobina skrupulatności, żeby pozbyć się z dłoni bakterii i drobnoustrojów. Tak, to nie mit! 30 sekund może wpłynąć na Twoje zdrowie! Warto wyrobić sobie ten nawyk […]

    Czytaj...