Nowoczesne lakiery hybrydowe

Wyjątkowy zestaw do manicure hybrydowego Hybrid Ultra marki INGRID stworzony został w oparciu o najnowsze trendy, najwyższej klasy, innowacyjną technologię i kobiecy styl. Paleta obejmuje najbardziej pożądane odcienie, w tym wyraziste kolory ze światowych wybiegów mody, tonacje pastelowe, a także brokatowe wariacje.

Wysoki poziom napigmentowania lakierów w połączeniu z maksymalnie intensywnym połyskiem sprawia, że maniucure wygląda doskonale, a jego efekt utrzymuje się kilka tygodni. Linia Hybrid Ultra INGRID składa się z profesjonalnych produktów, gwarantujących kompletny manicure hybrydowy, który jest bezpieczny dla płytki paznokcia i wyjątkowo łatwy i przyjemny w użyciu. Rewolucyjna technologia gwarantuje błyskawiczne utwardzanie produktów pod lampami UV i LED, a jednocześnie proste usuwanie w zaledwie kilka minut.

Teraz profesjonalny manicure hybrydowy  wykonasz samodzielnie w zaciszu własnego domu – aplikacja będzie szybka i przyjemna, a efekt imponujący!

hybrid-ultra-11082016

SKŁAD ZESTAWU

PROFESJONALNY PREPARAT ODTŁUSZCZAJĄCY PRIMER ULTRA INGRID – usuwa wilgoć z powierzchni paznokci, odtłuszcza je i przygotowuje do aplikacji preparatu bazowego Base Ultra INGRID. Sugerowana cena półkowa: 11,99 zł

PROFESJONALNA BAZA POD LAKIER BASE ULTRA INGRID – preparat do stosowania pod lakier hybrydowy HYBRID ULTRA INGRID. Preparat zwiększa przyczepność lakieru do płytki paznokci oraz przedłuża trwałość manicure. Sugerowana cena półkowa: 19,99 zł

PROFESJONALNY LAKIER HYBRYDOWY HYBRID ULTRA INGRID – dzięki nowoczesnej formule gwarantuje długotrwały efekt o intensywnym blasku. Odpowiednio dobrane proporcje pigmentów to pewność otrzymania wyjątkowego koloru. Lakiery hybrydowe dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, odpowiedniej na każdą okazję. Sugerowana cena półkowa: 19,99 zł

PROFESJONALNY PREPARAT NAWIERZCHNIOWY TOP COAT ULTRA INGRID – nadaje połysk  oraz zabezpiecza lakier przed ścieraniem się z płytki paznokci. Sugerowana cena półkowa: 19,99 zł

PROFESJONALNY PŁYN DO OCZYSZCZANIA PAZNOKCI HYBRID CLEANER ULTRA INGRID – do przemywania i oczyszczania płytki paznokci. Produkt można stosować na 2 sposoby: 1. na suche paznokcie w celu usunięcia zabrudzeń oraz przygotowania płytki paznokcia do nałożenia PRIMER’A  2. do stosowania na utwardzony TOP COAT w celu usunięcia lepkiej warstwy z powierzchni paznokci. Sugerowana cena półkowa: 7,99 zł

PROFESJONALNY PŁYN DO USUWANIA LAKIERU HYBRYDOWEGO HYBRID REMOVER ULTRA INGRID – przeznaczony do usuwania lakieru hybrydowego.  Preparat nie wysusza płytki paznokci oraz zapobiega powstawaniu białego nalotu na skórze wokół paznokci. Produkt łatwy w aplikacji i szybki w działaniu. Sugerowana cena półkowa: 6,99 zł

MANICURE HYBRYDOWY INGRID COSMETICS KROK PO KROKU

PRZYGOTOWANIE PŁYTKI

 1. Nadaj paznokciom odpowiedni kształt, na pomocą pilnika. Odsuń skórki z ich płytki przy użyciu drewnianego patyczka.
 2. Usuń połysk z naturalnych paznokci (zmatowienie płytki wykonaj za pomocą polerki o ziarnistości 240 i usuń dokładnie z nich pył.

OCZYSZCZANIE

Nasącz wacik  PROFESJONALNYM PŁYNEM DO OCZYSZCZANIA PAZNOKCI HYBRID CLEANER ULTRA INGRID i przetrzyj każdy paznokieć z osobna, aby usunąć lepką warstwę – film dyspersyjny.

APLIKACJA

STEP 1

Zaaplikuj PROFESJONALNY PREPARAT ODTŁUSZCZAJĄCY PRIMER ULTRA INGRID na płytkę paznokci w postaci dwóch lub trzech punktów, które rozlewając się po nich, skutecznie odtłuszczą i przygotują do kolejnego etapu. Nie dotykaj odtłuszczonej płytki paznokci!

STEP 2

Nałóż cienką warstwę PROFESJONALNEJ BAZY POD LAKIER BASE ULTRA INGRID i utwardzaj przez  30 sekund w lampie LED lub 2 minuty w lampie UV.

STEP 3

Nałóż dwie cienkie warstwy PROFESJONALNEGO LAKIERU HYBRYDOWEGO HYBRID ULTRA INGRID. Każdą warstwę lakieru hybrydowego utwardzaj przez 30 sekund w lampie LED lub 2 minuty w lampie UV.

STEP 4

Nałóż cienką warstwę PROFESJONALNEGO PREPARATU NAWIERZCHNIOWEGO TOP COAT ULTRA INGRID na płytkę paznokci i utwardzaj przez 30 sekund w lampie LED lub 2 minuty w lampie UV.

Pamiętaj!

 • Upewnij się, czy żadna z warstw nie nachodzi na skórki.
 • Wszystkie warstwy należy aplikować na płytkę paznokci uwzględniając pokrycie krawędzi wolnego brzegu w celu przedłużenia trwałości.
 • Pamiętaj o lampie między każdym etapem!

USUWANIE

 1. Spiłuj delikatnie  wierzchnią warstwę lakieru hybrydowego.
 2. Nasącz wacik PROFESJONALNYM PŁYNEM DO USUWANIA LAKIERU HYBRYDOWEGO HYBRID REMOVER ULTRA INGRID, następnie umieść go na płytce paznokcia. Zabezpiecz wacik folią aluminiową owijając ją wokół palca.
 3. Odczekaj 5-7 minut.
 4. Zdejmij folię i w razie potrzeby usuń pozostałości lakieru za pomocą drewnianego patyczka.

Zestaw do manicure hybrydowego Hybrid Ultra INGRID:

 • PROFESJONALNY PREPARAT ODTŁUSZCZAJĄCY PRIMER ULTRA INGRID. Sugerowana cena półkowa: 11,99 zł
 • PROFESJONALNA BAZA POD LAKIER BASE ULTRA INGRID. Sugerowana cena półkowa: 19,99 zł
 • PROFESJONALNY LAKIER HYBRYDOWY HYBRID ULTRA. Sugerowana cena półkowa: 19,99 zł
 • PROFESJONALNY PREPARAT NAWIERZCHNIOWY TOP COAT ULTRA. Sugerowana cena półkowa: 19,99 zł
 • PROFESJONALNY PŁYN DO OCZYSZCZANIA PAZNOKCI HYBRID CLEANER ULTRA. Sugerowana cena półkowa: 7,99 zł
 • PROFESJONALNY PŁYN DO USUWANIA LAKIERU HYBRYDOWEGO HYBRID REMOVER ULTRA. Sugerowana cena półkowa: 6,99 zł

 

podobne wpisy

kosmetyki

Pianka Foa-m my god! nagrodzona przez magazyn Women’s Health!

Jury konkursu Produkt Roku 2020 magazynu Women’s Health uhonorowało piankę Foa-m my god! Alkemie w kategorii: produkty wegańskie. Celem konkursu było wyłonienie najlepszych kosmetyków dostępnych na polskim rynku. Produkty podzielone zostały na 10 kategorii, a w każdej z nich znalazły się też szczegółowe podkategorie. 

Czytaj...
kosmetyki polecane

NIEZBĘDNE NOWOŚCI ALKEMIE!

Wiemy, że przez szybkie tempo życia i pośpiech, zdarza nam się pomijać niektóre etapy na krętej drodze dbałości o zdrową cerę. My mówimy: zwolnij. Odetchnij. Zadbaj o siebie. Ten kosmetyk to jeden z najważniejszych produktów, które powinnyśmy mieć w kosmetyczce…

Czytaj...
kosmetyki polecane

CZARUJ SPOJRZENIEM KAŻDEGO DNIA!

Listopad to miesiąc nowości od AURI, które zachwycą każdą miłośniczkę makijażu.  Nowa seria akcesoriów marki AURI dostępna jest wyłącznie w drogeriach Rossmann, przez cały listopad. 

Czytaj...