Obdaruj z pomysłem

Aby w tradycje rocznicowe nie wkradła się rutyna, najlepiej korzystajcie oboje z okazji i podarujcie sobie wspaniałe przeżycia. Wystarczy nieco kreatywności i idealny prezent gotowy.

Znudziło Wam się wzajemne obdarowywanie się często nietrafionymi i nudnymi rzeczami, które i tak wylądują na dnie szuflady lub przekażecie je dalej przy następnej okazji? Zapewnijcie sobie wyjątkowe wrażenia i wykorzystajcie ciekawe prezenty, które na długo zapadną Wam w pamięć.

Słodkie warsztaty

Pary, będące miłośnikami słodyczy w każdej formie doskonale odnajdą się na zajęciach, na których pracownik manufaktury słodkości opowie o procesie ich powstania i będzie można wziąć aktywny udział w różnych etapach produkcji. Wizyta w krainie słodyczy to niepowtarzalna okazja do powrotu do dzieciństwa i świetny sposób na wspólne spędzenie czasu. Wszystkie łasuchy będą mieć okazję do własnoręcznego przygotowania smakołyków i spróbowania ich różnych gatunków.

235005-13092f95k446

Dla fanów

Jeśli łączy Was pasja do rzadko występującej grupy muzycznej albo miłość do zagranicznego klubu piłkarskiego, wybierzcie się w miejsce, gdzie akurat można zobaczyć idoli. Zorganizujcie sobie wyjazdowy weekend specjalny: kupcie dużo wcześniej bilety, zaplanujcie transport w obie strony, wynajmijcie pokój w hotelu bądź hostelu. Niech będzie to okazja to pobycia tylko we dwoje i spędzenia czasu tak, jak wspólnie lubicie – nieważne, czy przez 2 dni nie będziecie wychodzić z łóżka czy macie zamiar zwiedzać zabytki od świtu do późnej nocy.

Coś romantycznego

Bardziej osobiste i emocjonalne prezenty, które z pewnością poruszą zakochanych i zaprocentują w przyszłości to na przykład nauka masażu dla dwojga. Każda para doceni umiejętność dawania sobie nawzajem przyjemności za pomocą dłoni i aromatycznego olejku czy świec do masażu. Ciekawe prezenty to również kursy kulinarne, na które można się razem wybrać, chociażby przygotowywania sushi, dla baristów lub profesjonalnej degustacji piwa albo wygrawerowanie imion na ulubionej biżuterii, karafce na whisky czy kłódce do zawieszenia na jednym z mostów zakochanych w akurat odwiedzanym mieście.

podobne wpisy

partnerstwo polecane

Agnieszka Zydroń: Szanuję polskich mężczyzn

Agnieszka Zydroń – Businesswoman, felietonistka i autorka 3 książek, autorka artykułów w prasie kobiecej i biznesowej. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Prelegentka spotkań biznesowo-motywacyjnych, występująca na największych salach w Polsce (Torwar w Warszawie, Arena Gdynia, Spodek w Katowicach, Filharmonia Szczecin).

Czytaj...
kosmetyki miłość i przyjaźń partnerstwo

W Walentynki podaruj tauryNOWĄ ENERGIĘ!

Soraya Men Energy i Soraya TauryNOWA ENERGIA to idealne propozycje dla Niej i dla Niego. Kosmetyki zawierają silnie energetyzującą roślinną taurynę, doładowują skórę energią, redukują oznaki zmęczenia, dodają blasku, zapewniając piękny wypoczęty wygląd.  (dla niej) tauryNOWA ENERGIA      Linia kosmetyków z silnie energetyzującą roślinną tauryną. Dodaje blasku szarej, zmęczonej cerze, skutecznie zwalcza pierwsze oznaki starzenia, […]

Czytaj...
partnerstwo

Gdy ona to mama, a on to tata

Przyszłe mamy i tatusiowe coraz skrupulatniej przygotowują się do rodzicielstwa. Planowaniom i przygotowaniom towarzyszy także coraz większe urefleksyjnienie tego, jak sama ciąża i pojawienie się dziecka może wpłynąć nie tylko na życie każdego z nich, ale również na relacje między przyszłymi rodzicami oraz rodzicami a pojawiającym się w ich życiu maleństwem.

Czytaj...