Programy in vitro – który jest właśnie dla nas?

Wizyty u lekarzy, diagnoza: niepłodność. Wiecie już, że o dziecko musicie postarać się troszeczkę bardziej od innych rodziców. Jeśli wiecie także, że będziecie walczyć o maluszka przez in vitro to warto przyjrzeć się różnym programom, które pomogą zoptymalizować koszty.

Rządowy program leczenia niepłodności

Rządowy program leczenia niepłodności pokrywał koszty związane z podstawowymi procedurami medycznymi oraz maksymalnie trzema cyklami in vitro. Niestety od stycznia żaden z realizatorów nie prowadzi już kwalifikacji nowych par, a sam projekt jest stopniowo wygaszany. Oficjalnie zakończy się z dniem 20 czerwca br.

Niepłodne pary stają wobec trudnej sytuacji – jeśli istnieją u nich wskazania do zapłodnienia pozaustrojowego, czyli inne metody leczenia okazują się nieskuteczne, powinny rozważyć program finansowany z własnej kieszeni. Wiele ośrodków zajmujących się medycyną rozrodu wychodzi naprzeciw nowym potrzebom i oferuje zniżki na leczenie w ramach komercyjnej oferty.

dziecko-12

Programy oferowane przez kliniki INVICTA

Programy in vitro w klinikach Invicta są sposobem na zoptymalizowanie kosztów przy równoczesnej maksymalizacji skuteczności leczenia. Jak to jest możliwe? Specjaliści dobierają najlepszą terapię właśnie dla Was – celem jest rozwiązanie konkretnego problemu z płodnością. Za leczenie zapłacimy w formie opłaty ryczałtowej, w którą wliczono rabat. Zasady każdej z opcji są jasno opisane, więc na każdym etapie można zweryfikować, jaki zakres procedur ujęty jest w cenie. Dzięki temu łatwiej planować budżet leczenia.

Programy INVICTA: jaki wybrać?

Jak już zostało powiedziane, program jest dobierany do potrzeb konkretnej pary i jego celem jest rozwiązanie danego problemu. Dlatego trudno powiedzieć, który program będzie dla Was najlepszy – w tej kwestii warto słuchać lekarzy z kliniki. W zakresie wyboru opcji finansowej pomocą służy też personel INVICTA.

Do wyboru mamy kilka możliwości: Program In Vitro Optimum (w cenie wizyty, podstawowe procedury medyczne oraz leki do stymulacji hormonalnej), Program In Vitro z Komórkami Dawczyni (komórki jajowe pochodzą z Europejskiego Banku Komórek Jajowych INVICTA) oraz programy w wersji all inclusive, które obejmują szereg dodatkowych procedur. Dzięki ich zastosowaniu zwiększymy swoje szanse na powodzenie leczenia i uzyskanie zdrowej ciąży.

Publikacja przygotowana wspólnie z klinikami INVICTA

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Najpopularniejsze telefony w 2021

0 Comments

No Comment.

podobne wpisy

ciąża

DELIKATNY ŻEL DO MYCIA CIAŁA I HIGIENY INTYMNEJ MOMME

  Podczas ciąży bardzo ważna jest odpowiednia higiena okolic intymnych. Wybierając żele myjące warto sięgnąć po te delikatne, które pomogą w utrzymaniu naturalnego pH okolic intymnych. Stosowanie kosmetyków, które zawierają sztuczne substancje zapachowe mogą podrażniać skórę, a także prowadzić do pozbawienia naturalnej tarczy ochronnej. Marka MomMe oferuje DELIKATNY ŻEL DO MYCIA CIAŁA I HIGIENY INTYMNEJ, który […]

  Czytaj...
  ciąża dzieci

  Jak sobie radzić z nawałem pokarmu?

   Mleko matki uznawane jest przez specjalistów za najlepszy i najzdrowszy pokarm dla noworodka. Nic więc dziwnego, że większość ciężarnych planuje karmić maleństwo właśnie w sposób naturalny. Młode mamy powinny jednak pamiętać, że pełen sukces laktacyjny zwykle poprzedzony jest trudnym, ale niezwykle ważnym etapem – tzw. nawałem mlecznym. Czym dokładnie jest ten stan i jak sobie […]

   Czytaj...
   (fem)akademia ciąża polecane

   Mama i ja świętuje 22 urodziny

    W tym roku Mama i ja obchodzi 22 urodziny. „Od pierwszych chwil, na całe życie” to hasło obrazujące ideę marki stworzonej po to, by wpierała kobiety w jednym z najpiękniejszych doświadczeń – macierzyństwie. Zdrowe życie zaczyna się od dobrej wody, dlatego ważne, by była ona w pełni bezpieczna. Dotyczy to zarówno kobiet w ciąży, mam […]

    Czytaj...