PROGRESsteron 2007 – fotoreportaż

 
W cztery wiosenne weekendy spotkały się na nim kobiety, które żyją z pasją, dla których oprócz pracy, rodziny, codziennych obowiązków liczy się coś jeszcze. Coś, dzięki czemu rozkwitają, czują się niepowtarzalne, w zgodzie ze sobą i światem.
 
Każda z nas mogła wybrać coś dla siebie, bo w ramach Festiwalu odbyło się łącznie ponad 500 warsztatów, wykładów i spotkań. Tradycyjnie, były zajęcia rozwoju osobistego, plastyczne, z zakresu tańca, pracy z ciałem. Kobiety w różnym wieku, z różnym wykształceniem, pozycją społeczną i nastawieniem do życia zastanawiały się, jak budować dobry klimat w związku, co to znaczy żyć w zgodzie ze sobą, odkrywały na nowo siebie i drzemiące w nich nas talenty i pasje. 
 
Dotychczas w PROGRESSteronie wzięło udział 18 tysięcy uczestniczek, co świadczy o ciągle rosnącej popularności Festiwalu. 
W Poznaniu PROGRESSteron odbył się po raz kolejny w Wyższej  Szkole Nauk  Humanistycznych i Dziennikarstwa i jego organizatorem była Pracownia Rozwoju Osobistego po deszczu.
 
A oto kilka zdjęć, które niezbicie świadczą o tym, że potrafimy czerpać radość i inspirację z wybranych przez nas zajęć.
 

(1-2) Warsztat tańca brzucha „Rozkołysz biodra” sprawił, że każda kobieta mogła poczuć się naprawdę piękna.

(3) Na zajęciach „Kolory światła i duszy” uczestniczki zgłębiały przepiękne i wymierające rzemiosło artystyczne – witraż, wykonywany techniką Tiffanego.

(4,5,6) Tancerka Roma Jakubowska na warsztacie „Brodway z seksapilem” pomagała każdej z nas wydobyć z siebie dzikiego kociaka. Wow…

 

Tekst: Agnieszka Wieczorek
Autorka jest dziennikarką, współpracuje z pismami kobiecymi, a od ponad czterech lat regularnie pisze dla magazynu "Mam Dziecko".

  

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 Comments

No Comment.

podobne wpisy

(fem)akademia

Sukienki – dlaczego warto nosić, na co zwracać uwagę i gdzie kupić?

  Modne sukienki doskonale sprawdzą się, jako codzienne stylizacje. Niezależnie od tego, czy wybierzesz sukienki midi czy też sukienki mini lub maxi, wszystkie możesz wykorzystać na co dzień, wystarczy tylko dobrze dobrać do nich dodatki. Dlaczego warto mieć w swojej szafie chociaż kilka sukienek? Na co zwrócić uwagę gdy szukasz sukienki dla siebie? Jakie są zalety […]

  Czytaj...
  (fem)akademia

  Gwiazdy inwestują w rozwój dzieci

   Osoby znane ze świata mediów i show biznesu chętnie inwestują w rozwój swoich dzieci. W szczególności, kiedy ich pociechy przygotowują się do najważniejszych dla nich egzaminów, takich jak sprawdzian ośmioklasisty czy matura. Dobra szkoła to jedno, ale równie ważne jest wsparcie dziecka odpowiednimi korepetycjami.

   Czytaj...
   (fem)akademia

   Gwiazdy dla dzieci jeździły na hulajnogach

    W październiku odbył się charytatywny pokaz mody pod hasłem Barwy Jesieni, który ma zapewnić najbardziej potrzebującym maluchom ciepłą odzież na nadchodzące miesiące. Tego dnia gwiazdy licznie przybyły do Grodziska Mazowieckiego, by wesprzeć akcję charytatywną. Jednym ze sponsorów pokazu była marka Motus producent hulajnóg elektrycznych.

    Czytaj...