Przekonaj swojego faceta do wymiany walut online

Wiesz jak bardzo opłacalna jest wymiana waluty w sieci, ale Twój facet nie jest jeszcze zdecydowany na takie rozwiązania? Wystarczy, że przedstawione zostaną mu odpowiednie argumenty, a z pewnością rozpocznie korzystanie z nowoczesnych serwisów internetowych. Czas poświęcony na dyskusję bardzo szybko zwróci się w postaci zaoszczędzonych pieniędzy. Konieczne jest zatem odpowiednie przygotowanie się i podjęcie próby wyjaśnienia, dlaczego lepiej postawić na kantory internetowe i giełdy walut niż tradycyjne kantory stacjonarne czy banki.

Wiedza

Przed samą dyskusją warto zdobyć potrzebną do niej wiedzę. Pozwoli ona na tworzenie bardzo sensownych argumentów, które będą przykładem tego, że na dane rozwiązanie faktycznie warto postawić. Przyda się znajomość sposobu działania danych rozwiązań i ich bezpieczeństwa. Bardzo pomocne będzie również zdobycie wiedzy co powoduje, że facet nie jest przekonany do rozwiązań internetowych. W dalszej części przedstawiamy najczęstsze powody, dla których wiele osób nie korzysta z rozwiązań dostępnych w sieci.

fotolia_61363650_subscription_monthly_m

Strach przed byciem oszukanym

Internet jest medium, które mimo, że bardzo popularne to wśród dużej grupy osób nie cieszy się zaufaniem. Wynika to licznych oszustw jakie niestety mają miejsce w sieci. Wystarczy jednak odrobina ostrożności, aby nie narażać się i nie dać się okraść. Internetowa wymiana walut jest zabezpieczona między innymi narzędziami autoryzacyjnymi. Polegają one na tym, że właściciel konta otrzymuje SMS ze specjalnym kodem, którego podanie jest konieczne do sfinalizowania transakcji. Nawet więc, gdy na konto ktoś się włamie to nie będzie w stanie dokonać z niego kompletnie żadnej transakcji. Same połączenie z serwisem jest natomiast szyfrowane co utrudnia włamanie się na konto.

Brak wiedzy o opłacalności

Wiele osób nie zdaje sobie również sprawy z tego jak bardzo opłacalne potrafią być takie metody wymiany waluty. Wielu osobom wydaje się, że oszczędność dzięki kantorom online jest bardzo niska i nie warto dla niej zakładać kont. W tym przypadku najlepiej spojrzeć na kursy, aby przekonać się czy oszczędność faktycznie jest tak niewielka. Pierwsze co można zauważyć to fakt, że kursy są bardzo zbliżone do średniego kursu na świecie oraz brak większych różnic pomiędzy kupnem i sprzedażą.

Podobnie sytuacja prezentuje się jeżeli chodzi o kantory internetowe. Naszym zdaniem to jednak wymiana społecznościowa jest odrobinę bardziej opłacalna.

Podsumowanie

Wystarczy zatem przedstawienie sensownych argumentów, aby przekonać faceta do wymiany waluty w internecie. Takie podejście jest gwarancją sukcesu i tego, że każdy facet z ogromną przyjemnością rozpocznie wymianę waluty w sieci. Dostrzeże bowiem jak wiele korzyści niosą za sobą tego typu rozwiązania. Ich użytkownicy mogą dokonywać wymian w bardzo wygodny sposób i z każdego miejsca na ziemi. Jest to zatem praktycznie idealne rozwiązanie dla każdego.

podobne wpisy

(fem)ciekawostki biznes dom i ogród polecane

WNĘTRZA EN VOGUE 

Kiedy spotykają się ludzie tworzący marki z najwyższej półki, powstają rzeczy doskonałe w każdym calu. Piękne, wyrafinowane, funkcjonalne. Najlepszym przykładem jest nowa siedziba redakcji VOGUE POLSKA, autorstwa architektki Marii Murawsky, zrealizowana z udziałem firmy ZAJC. Ta prawdziwa perła designu zachwyca klasą i bezpretensjonalnością. 

Czytaj...
biznes

Tradycyjna reklama w nowoczesnej formie

Skuteczność tradycyjnych reklam, które można najczęściej spotkać w formie bilbordów pozostawia wiele do życzenia, gdyż coraz mniej osób zwraca uwagę na tego typu rozwiązania. Zamiast tego lepiej jest postawić na oryginalne flagi lub windery, które z pewnością przyciągną uwagę potencjalnych klientów.

Czytaj...
biznes

Dystrybutor wody – na co zwracać uwagę podczas zakupu?

Zakup dobrego dystrybutora wody to bardzo praktyczne rozwiązanie nie tylko dla dużych czy mniejszych firm. Woda z dystrybutora sprawdza się również w gospodarstwie domowym, a zwłaszcza podczas letnich upałów. Sprawdź, na co zwracać uwagę kupując dystrybutor do wody!

Czytaj...