Dystrybutor wody – na co zwracać uwagę podczas zakupu?

Zakup dobrego dystrybutora wody to bardzo praktyczne rozwiązanie nie tylko dla dużych czy mniejszych firm. Woda z dystrybutora sprawdza się również w gospodarstwie domowym, a zwłaszcza podczas letnich upałów. Sprawdź, na co zwracać uwagę kupując dystrybutor do wody!

Dystrybutor wody – praktyczne, wygodne i opłacalne rozwiązanie

Dystrybutor do wody jest praktycznych podajnikiem wody, a często nazywa się go automatem do wody. To naprawdę praktyczne rozwiązanie bez względu na środowisko, do którego planujemy kupić taki dozownik do wody. Dlaczego? Jeśli dystrybutor wody znajduje się w firmie zapewniamy naszym pracownikom komfort pracy i możliwość bezproblemowego i szybkiego spożycia wody. Z kolei, gdy automat posiadamy w naszym domu, możemy zrezygnować z czajników z filtrem lub filtrów umieszczanych w kranie. Spożywanie wody z dystrybutora jest pod tym względem bardziej wydajne i bezpieczne, ponieważ woda ta jest zdrowa i już poddana filtracji. Wiesz już, dlaczego warto zaopatrzyć się w dystrybutor wody, teraz sprawdź, na co zwrócić uwagę podczas jego zakupu!

Dystrybutor do wody dla firm – duża pojemność i wielofunkcyjność

Miejsce, w którym będzie znajdował się dystrybutor wody oraz ilość osób, dla których będzie przeznaczony ma ogromne znaczenie na jego rodzaj. Otóż kupując automat do wody dla firm zadbaj o to, aby cechował się on możliwie największą pojemnością. Producent dystrybutora wody Dar Natury oferuje np. pojemność 18,9 l, co jest bardzo wydajne i sprawdzi się wśród dużych firm, gdzie z dozownika do wody korzysta wiele osób. Jeśli prowadzisz mniejszą działalność, spokojnie wystarczy ci pojemność 11 l, którą również oferuje Dar Natury.

Z drugiej strony warto skupić się na wielofunkcyjności takiego automatu do wody. Wybierz dozownik, który nie tylko będzie swego rodzaju podajnikiem wody pitnej, lecz pracownicy będą mogli np. pobrać wodę gorącą lub schłodzoną. Takie udogodnienia zwiększają komfort pracy i wpływają na profesjonalny charakter firmy.

Dystrybutor wody do domu

Decydując się na automat wody do domu zdecydowanie wystarczy ci tradycyjny dystrybutor do wody. Oczywiście, jeśli potrzebujesz, możesz zaopatrzyć się w automat z funkcją podgrzewania wody lub jej chłodzenia. Będzie to dodatkowe i bardzo praktyczne rozwiązanie. Jedną z głównych cech, na jakie warto zwrócić uwagę podczas zakupu dystrybutora wody do domu jest jego pojemność. Wybierz dozownik o mniejszej pojemności i umów się z dystrybutorem wody o ich regularną wymianę. Dzięki temu zawsze będziesz mieć dostęp do świeżej wody.

Automat z wodą mineralną czy źródlaną?

Kwestia ta jest drugorzędna, jednak i ją warto uwzględnić. Jeśli na co dzień spożywasz wodę mineralną, zaopatrz się w dystrybutor z wodą wzbogaconą o składniki mineralne. Z kolei, gdy jesteś zwolennikiem wody źródlanej, zamów właśnie taką. Pamiętaj, aby przed dokonaniem zakupu zwrócić uwagę na rodzaj zamówionej wody. To szczególnie istotne, zwłaszcza gdy jej rodzaj nie jest ci obojętny lub gdy podpisujesz umowę z producentem dystrybutorów wody na dłuższy czas, czyli swoim podpisem deklarujesz zgodę na tzw. umowę cykliczną.

Dodatki do wody z dystrybutora

Kupując dozownik do wody od sprawdzonych producentów masz możliwość wyboru dodatków do dystrybutora. Nie obawiaj się z nich skorzystać szczególnie, gdy automat z wodą zamawiasz do dużej firmy. Kupując również jednorazowe kubeczki, kawę czy też herbatę sprawisz, że stojący na korytarzu firmy dystrybutor będzie zachęcał pracowników do skorzystania z niego. To z kolei wpłynie na jakość ich pracy, jej wydajność, a także komfort przebywania w biurze.

podobne wpisy

Wynajem Maszyn Kosmetycznych - Inwestycja w Rozwój Twojego Salonu
biznes

Wynajem Maszyn Kosmetycznych – Inwestycja w Rozwój Twojego Salonu

Branża kosmetyczna dynamicznie się rozwija, wprowadzając na rynek coraz bardziej zaawansowane technologie i innowacyjne urządzenia. Dla wielu właścicieli salonów kosmetycznych zakup nowoczesnych maszyn może być dużym obciążeniem finansowym. W takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem jest wynajem maszyn kosmetycznych. W niniejszym artykule omówimy zalety wynajmu, dostępne opcje oraz praktyczne wskazówki, które pomogą w podjęciu najlepszej decyzji. Zalety […]

Czytaj...
(fem)ciekawostki biznes dom i ogród polecane

WNĘTRZA EN VOGUE 

Kiedy spotykają się ludzie tworzący marki z najwyższej półki, powstają rzeczy doskonałe w każdym calu. Piękne, wyrafinowane, funkcjonalne. Najlepszym przykładem jest nowa siedziba redakcji VOGUE POLSKA, autorstwa architektki Marii Murawsky, zrealizowana z udziałem firmy ZAJC. Ta prawdziwa perła designu zachwyca klasą i bezpretensjonalnością. 

Czytaj...
biznes

Tradycyjna reklama w nowoczesnej formie

Skuteczność tradycyjnych reklam, które można najczęściej spotkać w formie bilbordów pozostawia wiele do życzenia, gdyż coraz mniej osób zwraca uwagę na tego typu rozwiązania. Zamiast tego lepiej jest postawić na oryginalne flagi lub windery, które z pewnością przyciągną uwagę potencjalnych klientów.

Czytaj...