Świąteczne audiobooki dla całej rodziny

 
Bajki związane ze świętami i zimową porą są szczególnie piękne. Lubimy je czytać naszym pociechom, wspominając jednocześnie czasy, w których jako dzieci słuchaliśmy ich z wypiekami na twarzy. W przedświątecznej gorączce przygotowań rodzice nie zawsze mają możliwość czytania dzieciom ulubionych bajek. Dlatego od 5 grudnia w sklepach Lidl będzie można otrzymać specjalną limitowaną kolekcję trzech zimowych bajek w formie audiobooka czytanych przez Krzysztofa Kowalewskiego przy wsparciu Agnieszki Suchory. Ich głosy wyczarują świąteczną atmosferę już na kilkanaście dni przed Bożym Narodzeniem.
 
By otrzymać ten niepowtarzalny zestaw, wystarczy w dniach 5-24 grudnia zrobić dwa razy przedświąteczne zakupy w sklepach Lidl na kwotę minimum 50 zł. Każdy taki zakup promowany jest kuponem, a w zamian za dwa kupony klient otrzymuje do wyboru jeden z następujących tytułów: „Opowieść wigilijna”, „Dziadek do orzechów” lub „Baśnie Andersena”.
 
To wspaniały i niepowtarzalny – bo dostępny tylko w ramach limitowanej edycji i ze specjalnym udziałem Krzysztofa Kowalewskiego – prezent na Mikołajki i Święta dla każdego. Mądrość i przesłanie zawarte w starych, dobrze znanych baśniach jest zawsze aktualne – warto więc do nich powracać, a dzieciom pomagać w rozwijaniu wyobraźni i wrażliwości.
 
Oferta ta ważna jest od 5 do 24 grudnia lub wyczerpania zapasów. Regulamin promocji dostępny jest na stronie internetowej i w każdym sklepie.

podobne wpisy

(fem)rodzina

Jak zrobić stroik na Boże Narodzenie?

Boże Narodzenie to jeden z najpiękniejszych okresów w roku. Klimat oczekiwania i rodzinnych świąt podkreślają światełka, stroiki, choinka, wieniec na drzwiach i oczywiście wszechobecne gałązki, na których pojawiają się szyszki ozdobne, bombki, kokardki. To fantastyczne tło dla spotkań, posiłków, prezentów. W wielu wariantach widać lokalne tradycje, religijne tło oraz modę. Boże Narodzenie to prawdziwe wyzwanie […]

Czytaj...
(fem)rodzina seks i związki

Największe problemy współczesnych związków 

Jesteśmy istotami społecznymi więc przez całe życie wchodzimy w relacje z innymi ludźmi. Dorastając, często łączymy się w pary, tworzymy związki i zakładamy rodziny. Jednak często w tych relacjach dochodzi do spięć, z którymi nie potrafimy sobie radzić. 

Czytaj...
dzieci

Dla małych odkrywców – spacerowy krem na każdą pogodę!

Za oknem jesień – deszcz przeplata się ze słońcem, a Ty potrzebujesz kremu dla Twojego malucha, który sprawdzi się w każdą pogodę. Szukasz naturalnej receptury i składu zawierającego wysokiej jakości filtry mineralne. Znamy rozwiązanie! Eksperci MomMe wiedzą jak ważne jest zabezpieczenie delikatnej buzi dziecka przed słońcem, wiatrem, mrozem i wilgocią.

Czytaj...