Ustawienia wg Berta Hellingera

Warunki uczestnictwa:

Ustawienia systemowe dają okazję do rozwoju osobistego zarówno uczestnikom ustawiającym własny system, jak i aktywnym obserwatorom/bez osobistego ustawienia.
Są zwykle intensywnym i głębokim przeżyciem emocjonalnym.
Osobom z głębszymi problemami zapewniamy  możliwość kontaktu z psychoterapeutą po zakończeniu sesji ustawień.
Osoby planujące ustawienie własnego systemu rodzinnego powinny przed zajęciami dokonać pogłębionego wywiadu na temat wydarzeń w swojej rodzinie, obejmującego rodziców, dziadków, pradziadków oraz ich rodzeństwo.
 
więcej o metodzie: www.hellinger.com, www.hellinger.pl
prowadząca: Alicja Bednarska, www.berckana.pl
 
kiedy: 25.01.2009 od. godz. 10-ej w Poznaniu!!!
Miejsce podamy w terminie późniejszym   
 
cena: 300pln/osoba ustawiająca
         200pln/aktywny obserwator
 
Uczestnictwo wyłącznie na zapisy: filia.poznan@wp.pl
 

podobne wpisy

(fem)akademia

Numerologia 6 – mocne i słabe strony osób z taką wibracją

Cyfra 6 jest symbolem człowieka, dla którego ważne jest szczęście najbliższych. Niestety często dobro bliskich przedkłada on ponad swoje własne. Jest znakomitym słuchaczem, który każdemu chętnie służy radą. Czym jeszcze wyróżnia się numerologiczna 6?

Czytaj...
(fem)akademia

Gwiazdy inwestują w rozwój dzieci

Osoby znane ze świata mediów i show biznesu chętnie inwestują w rozwój swoich dzieci. W szczególności, kiedy ich pociechy przygotowują się do najważniejszych dla nich egzaminów, takich jak sprawdzian ośmioklasisty czy matura. Dobra szkoła to jedno, ale równie ważne jest wsparcie dziecka odpowiednimi korepetycjami. 

Czytaj...
(fem)akademia

Gwiazdy dla dzieci jeździły na hulajnogach

W październiku odbył się charytatywny pokaz mody pod hasłem Barwy Jesieni, który ma zapewnić najbardziej potrzebującym maluchom ciepłą odzież na nadchodzące miesiące. Tego dnia gwiazdy licznie przybyły do Grodziska Mazowieckiego, by wesprzeć akcję charytatywną. Jednym ze sponsorów pokazu była marka Motus producent hulajnóg elektrycznych. 

Czytaj...