Warsztaty Ewy Foley – Lepsze zdrowie dla każdego

Zajęcia dla zainteresowanych zdrowym stylem życia, którzy:

 • chcą świadomie zadbać o swoje dobre zdrowie i dobrebycie
 • chcą pracować nad sobą i podnieść jakość swojego życia i zdrowia
 • chcą nauczyć się sposobów redukcji stresu
 • chcą wzmocnić się psychicznie, emocjonalnie, duchowo i fizycznie
 • chcą lepiej siebie poznać i zdobyć nowe umiejętności życiowe
 • CHCĄ ODPOCZĄĆ i zregenerować się w dobrym towarzystwie !

 
Prosimy o przyniesienie notesu, śpiwora/koca do ćwiczeń relaksacyjny;ch; polecamy wygodne ubranie.
 
W programie m.in.:
Wykłady na temat: rozwoju osobistego, holistycznej koncepcji zdrowia, profilaktyki zdrowia i bezpiecznych diet; wprowadzenie do medytacji, antystresowe techniki relaksacyjne i oddechowe, ćwiczenia wyobraźni i autosugestia, twórcza wizualizacja, medytacja wewnętrznego uśmiechu (Healing Tao), JOGA ŚMIECHU (śmiecho-terapia), higiena psychiczna i dbanie o zdrowie "na co dzień” oraz … niespodzianki!

Ewa Foley – Absolwentka NATURECARE COLLAGE, szkoły medycyny alternatywnej w Sydney, doradca rozwojowy i trener, autorka książek-poradników: Zakochaj się w życiu, Powiedz życiu tak!, Bądź aniołem swojego życia  (Wyd. Ravi www.ravi.com.pl ),

Zapisy:  filia.poznan@wp.pl
www.foley.com.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Najpopularniejsze telefony w 2021

0 Comments

No Comment.

podobne wpisy

(fem)akademia

Sukienki – dlaczego warto nosić, na co zwracać uwagę i gdzie kupić?

  Modne sukienki doskonale sprawdzą się, jako codzienne stylizacje. Niezależnie od tego, czy wybierzesz sukienki midi czy też sukienki mini lub maxi, wszystkie możesz wykorzystać na co dzień, wystarczy tylko dobrze dobrać do nich dodatki. Dlaczego warto mieć w swojej szafie chociaż kilka sukienek? Na co zwrócić uwagę gdy szukasz sukienki dla siebie? Jakie są zalety […]

  Czytaj...
  (fem)akademia

  Gwiazdy inwestują w rozwój dzieci

   Osoby znane ze świata mediów i show biznesu chętnie inwestują w rozwój swoich dzieci. W szczególności, kiedy ich pociechy przygotowują się do najważniejszych dla nich egzaminów, takich jak sprawdzian ośmioklasisty czy matura. Dobra szkoła to jedno, ale równie ważne jest wsparcie dziecka odpowiednimi korepetycjami.

   Czytaj...
   (fem)akademia

   Gwiazdy dla dzieci jeździły na hulajnogach

    W październiku odbył się charytatywny pokaz mody pod hasłem Barwy Jesieni, który ma zapewnić najbardziej potrzebującym maluchom ciepłą odzież na nadchodzące miesiące. Tego dnia gwiazdy licznie przybyły do Grodziska Mazowieckiego, by wesprzeć akcję charytatywną. Jednym ze sponsorów pokazu była marka Motus producent hulajnóg elektrycznych.

    Czytaj...