Zaproszenie dla samotnych

 

Pokutowało przekonanie, że szukanie partnera przez pośredników jest czynnością raczej wstydliwą i nawet, jeżeli korzysta się z usług biura, nie należy się zbytnio z tym obnosić.

 

Tymczasem zmieniły się czasy, zmieniły się obyczaje, a wraz z nimi stosunek do współczesnych swatek. Dzisiaj z biur matrymonialnych korzysta zarówno wykształcona, dobrze zarabiająca młodzież jak i atrakcyjni, ustawieni życiowo ludzie w średnim wieku. Klientami biur matrymonialnych są osoby stanu wolnego: kawalerowie, wdowcy i rozwodnicy. Większość z nich to fantastyczne osoby, których jedyną wadą jest chroniczny brak czasu oraz zagubienie tempem życia zawodowego.

 

Liczba osób zapisujących się do biur matrymonialnych systematycznie wzrasta. Maleje natomiast zainteresowanie randkami z Internetu, zwłaszcza wśród osób, które pragną stworzyć stały związek.

 

Aby zostać klientem renomowanego biura nie wystarczy rozmowa telefoniczna. Najczęściej należy zapisać się osobiście, przedstawić dokument tożsamości potwierdzający stan wolny oraz wnieść opłatę członkowską. Zasady działania biura matrymonialnego są proste. Zapisując się klient dostaje listę ofert, ściśle odpowiadającą jego wymaganiom. Pierwszy kontakt z wybranym partnerem jest telefoniczny, po którym organizuje się spotkania. Aranżacją randki każdy zajmuje się samodzielnie, choć wyjątkowo nieśmiali mogą liczyć na pośrednictwo pracowników biura. Najbardziej pożądane cechy partnera to lojalność, uczciwość, wysoka kultura osobista, niezależność i inteligencja. Nie ma natomiast ścisłych preferencji dotyczących wyglądu. Panowie wybierają blondynki i brunetki, większym zainteresowaniem cieszą się osoby szczupłe, lub normalnej budowy niż puszyste.

 

Może zatem warto się zastanowić czy gdzieś nie czeka nasza druga połówka i rozpocząć jej poszukiwanie?

 

Zapraszamy na http://www.serenada.pl 

 

Elżbieta Studzińska
 

 

 

podobne wpisy

(fem)rodzina

Jak zrobić stroik na Boże Narodzenie?

Boże Narodzenie to jeden z najpiękniejszych okresów w roku. Klimat oczekiwania i rodzinnych świąt podkreślają światełka, stroiki, choinka, wieniec na drzwiach i oczywiście wszechobecne gałązki, na których pojawiają się szyszki ozdobne, bombki, kokardki. To fantastyczne tło dla spotkań, posiłków, prezentów. W wielu wariantach widać lokalne tradycje, religijne tło oraz modę. Boże Narodzenie to prawdziwe wyzwanie […]

Czytaj...
(fem)rodzina seks i związki

Największe problemy współczesnych związków 

Jesteśmy istotami społecznymi więc przez całe życie wchodzimy w relacje z innymi ludźmi. Dorastając, często łączymy się w pary, tworzymy związki i zakładamy rodziny. Jednak często w tych relacjach dochodzi do spięć, z którymi nie potrafimy sobie radzić. 

Czytaj...
(fem)rodzina dzieci

Wieże z klocków i miecze z patyków, czyli co o etapie rozwoju dziecka mówią jego zabawy?

W niemowlęctwie i wieku przedszkolnym bardzo intensywnie zmienia się i rozwija sposób bawienia się oraz wchodzenia w interakcje z rówieśnikami. Obserwowanie dziecięcych zabaw może dostarczyć wielu cennych informacji na temat momentu rozwojowego, w którym dziecko się znajduje.

Czytaj...