Zawód Inwestor Giełdowy – Seminarium otwarte dla przyszłych i aktualnych inwestorów GPW

 
Możesz "inwestować" trzymając pieniądze w banku na "procencie" choć daje to niewielki efekt…
 
Możesz inwestować w nieruchomości, chociaż przepisy w Polsce dotyczące tego rynku są coraz mniej korzystne…
 
Możesz także zacząć inwestować na giełdzie.
 
Dlaczego warto, abyś sam zaczął inwestować na giełdzie? Prawda jest taka, że większość inwestuje w fundusze bo sami nie wiedzą jak to robić, a to obracający funduszami się bogacą.
  
Czy istnieje ryzyko? Oczywiście! To nie jest oferta, która mówi, że od razu staniesz się milionerem. Tego nie obiecujemy. Chcemy Ci jednak pokazać, jak na początek zarabiać realne pieniądze, które przybliżą Cię zdecydowanie do niezależności finansowej. W konsekwencji Twoje pieniądze będą się pomnażać, a co za tym idzie, Twoje zyski, aż osiągniesz status, który Cię satysfakcjonuje.
 
Jeżeli to taki genialny sposób, to, dlaczego większość traci by inni zarabiali?
 
Tutaj dochodzą do głosu emocje ludzkie i często popełniane błędy, których chcemy Cię oduczyć.
 
Giełda to nie hazard czy losowość. To po prostu czysta matematyka połączona z umiejętnością podejmowania właściwych decyzji oraz przewidywania przyszłości rynku.
 
Przedstawiamy Ci dwa seminaria otwarte: dla początkujących i zaawansowanych inwestorów GPW.
 
Ramowy program treningu:
 
1. GPW – akcje, instrumenty pochodne – Omówienie podstawowych zagadnień związanych z inwestowaniem na giełdzie. Co to są akcje, instrumenty pochodne? Jakie są między nimi różnice? W co warto zainwestować? Czyli podstawy teoretyczne dla pełnego zrozumienia tematu.
  
2. Fale Elliota – Poznaj metodę prognozowania rynku według fal Elliota. Określ dzięki temu gdzie są granice wzrostów i spadków indeksu Wig 20.
  
3. Opisanie Falami Elliotta wykresu Wig – Praktyczne ćwiczenia w opisywaniu falami Elliota wykresu Wig20. W celu określenia, kiedy warto wejść a kiedy wyjść z rynku.
 
4. Analiza techniczna – Poznaj tajniki analizy technicznej w celu określenia optymalnego momentu wejścia i wyjścia z rynku.
 
5. Fibonacci, proporcje fal, liczby – Poznaj teoretyczne i praktyczne aspekty inwestowania z wykorzystaniem teorii Fibonacciego.
 
6. Procent składany – Procent składany w praktyce jako mechanizm zabezpieczenia kapitału.
 
7. Wielki Rok Platoński, liczby – Wejdź na zaawansowany poziom inwestowania. Zaprzęgnij do swoich działań potężną naukę jaką jest astronomia. Dzięki temu w bardzo precyzyjny sposób odczytuj momenty zwrotów, prognozuj daty na rynku. Wiedz kiedy podążać za rynkiem w dół a kiedy w górę (*astronomia jest rozpatrywana w kontekście nauki i matematyki).
 
8. Kalendarz Majów – Korzystaj z narzędzi jakimi posługują się profesjonalni inwestorzy amerykańscy. Dzięki temu poznaj różnice pomiędzy rynkiem polskim i amerykańskim. Naucz się wykorzystywać tą wiedzę o subtelnych różnicach na swoją korzyść. Teoria i praktyka.
 
9. Platon na wykresie Wig, przykłady – Poznaj najbardziej dokładne narzędzie do osiągania możliwie maksymalnych zysków na giełdzie. Prognozowanie w teorii i praktyce.
 
10. Wyliczanie dat odwrotu od indeksu Wig 20 – Podsumowanie tego wszystkiego czego się nauczyłeś do tej pory zakończone bardzo dużą ilością ćwiczeń.
 
Czyli wszystko, co powinien widzieć i umieć inwestor myślący o zyskach na giełdzie.
 
Do szóstego punktu (włącznie) to program skierowany dla osób początkujących lub nie mających do tej pory styczności z giełdą. Program zaawansowany zawiera w sobie punkty od 4 do 10.
 
Ale to jeszcze nie wszystko!
 
Czy wiesz, dlaczego najlepsi inwestorzy zarabiają wtedy, kiedy wszyscy tracą? Czy wiesz, dlaczego najlepsi inwestorzy szukają przestrzeni, których boją się inni? Możesz poznać wiele sekretów skrywanych przed zwykłymi ludźmi i sam zdziwisz się jak proste są odpowiedzi. Szkolenie ma na celu uzyskanie odpowiedzi na pytania: kiedy kupować, kiedy sprzedawać i jak zarabiać na spadkach indeksu.
 
Oprócz kompleksowego praktycznego kursu na temat tego jak inwestować na giełdzie, potrzebujesz czegoś jeszcze: Wewnętrznie stać się prawdziwym inwestorem. Człowiekiem, który potrafi perfekcyjnie opanować emocje. Jest konsekwentny i zmotywowany. Kogoś, kto potrafi podejmować często trudne decyzje. Tego nauczy Cię Łukasz Milewski.
 
Kto prowadzi?
 
Łukasz Milewski
Pisarz, motywator, trener zmiany osobistej. Charyzmatyczny człowiek, który jest nauczycielem tego, jak osiągać swoje cele. Autor bestsellera: "Mowa Ciała a Sukces". Człowiek niezależny finansowo. Jego cykl treningów Czas na Zmiany pomógł zmienić życie setkom ludzi w całej Polsce. Jest przykładem tego, że silna wola, determinacja, pracowitość, konsekwencja i uczciwość są drogą do sukcesu. Jego najważniejsze zasady opierają się na prostej i przekonującej logice: Wierz bezgranicznie w to, co robisz; działaj z entuzjazmem, pasją i konsekwencją; postępuj etycznie. Kochaj zawsze i wszędzie. Człowiek, który wyznacza wiele nowych standardów na Polskim rynku szkoleniowym.

Łukasz poprowadzi dla Ciebie moduły związane z psychologią inwestora. Nauczy Cię jak perfekcyjnie panować nad swoimi emocjami. Jak podejmować często trudne, ale trafne decyzje. Poznasz autorskie metody na to jak ustawiać własną podświadomość na to, abyś osiągał sukcesy finansowe na giełdzie. Określi kierunek, w jakim chcesz podążać. Zyskasz ogromną motywację do działania, jakiej do tej pory nie czułeś. Bo nie chodzi o pieniądze – one będą, zarobisz je, ale o coś ważniejszego – i to dostaniesz na tym seminarium, wychodząc o niebo lepszym.
 
Zbigniew Stawicki
Zawodowy inwestor na giełdzie, biznesmen z bardzo dużym doświadczeniem. Z wykształcenia ekonomista i absolwent SGPiS, dzisiejszej SGH. W swojej karierze pracował jako kierownik kadr Fabryka Domów Warszawa. Kasjer główny Queen’s Casino Warszawa 1996-2000. Od 1981 prowadził własną działalność gospodarczą. Od 1994 żyje tylko i wyłącznie z inwestowania na giełdzie! Wolne chwile spędza na swoim jachcie z tymi, których kocha. Ulubiona strategia inwestycyjna: liczby platońskie, inna nazwa: geometria czasu. Nauczyciel człowieka, który stał się milionerem, o którym czytałeś na początku tej oferty. Podczas treningu Zbyszek poprowadzi dla Ciebie moduły związane z inwestowaniem na giełdzie. Największą zaletą Zbyszka jest praktyczne doświadczenie potwierdzone sukcesami oraz to, że w jasny i zrozumiały sposób przekazuje wiedzę, jaką posiada.
 
Dodatkowo dowiesz się:
Jak zarabiać dzięki 12 ruchom 50% na opcjach. Dostajesz nie tylko informacje na temat tego jak zarabiać na giełdzie podane w bardzo przystępny, wręcz "łopatologiczny" sposób. Zostaniesz przygotowany do tego pod kątem umiejętności kontrolowania swoich emocji, myśli i wyborów – ta sztuka jest bardzo cenna i pożądana.
 
Barbara Wrzosek
Inwestor giełdowy z kilkuletnim doświadczeniem odnoszący duże sukcesy na rynku GPW. Jest jeszcze Prezesem agencji reklamowej. Posiada ogromne doświadczenie w biznesie. Obdarzona pedagogicznym darem tłumaczenia nawet najbardziej zawiłych zagadnień w sposób jasny i przejrzysty. Specjalistka od kontraktów terminowych. Podczas treningu wprowadzi Cię w świat kontraktów terminowych pokazując jak na nich zyskiwać.
 
Paweł Wyrozębski
Drugi Elliott i Fibonacci w jednym. Rzucił studia by oddać się celowi, jakim jest inwestowanie. Człowiek, który ma dar przekazywania wiedzy matematycznej w jasny i klarowny sposób. Podczas treningu prowadzi ćwiczenia, które są żartobliwie określane mianem "wyliczanek". Po wykładzie i ćwiczeniach prowadzonych przez Pawła nie można nie zrozumieć.
 
Czekają Cię 2 dni efektywnej nauki, która jest inwestycją bardzo wysoko oprocentowaną.

Gdzie i Kiedy?

15.-16. września, Łódź – trening podstawowy
22.-23. września, Poznań – trening podstawowy
6.-7. października, Wrocław – trening podstawowy
13.-14. października, Poznań – trening zaawansowany
20.-21. października, Wrocław – trening zaawansowany
 
Ilość miejsc ograniczona.
 
Pamiętaj, że ta wspaniała oferta jest limitowana liczbą miejsc na sali szkoleniowej. Na zakończenie szczerze sobie odpowiedz na poniższe pytania:
 
Chcesz z pewnością, aby za rok Twoje życie było dużo lepsze, prawda?
 
Chcesz móc powiedzieć, że posiadasz więcej wolności finansowej?
 
Chcesz z pewnością realizować swoje marzenia?
 
Jeżeli na wszystkie pytania udzieliłeś jednoznacznej odpowiedzi: TAK i dostrzegasz wyjątkową wartość oferowanego przez nas seminarium – Twoja decyzja może być tylko jedna.
 
Gratulujemy mądrej decyzji i do zobaczenia na sali szkoleniowej!
  
 Informacje i rezerwacja miejsc: www.inwestorgieldowy.com
 

podobne wpisy

(fem)akademia

Numerologia 6 – mocne i słabe strony osób z taką wibracją

Cyfra 6 jest symbolem człowieka, dla którego ważne jest szczęście najbliższych. Niestety często dobro bliskich przedkłada on ponad swoje własne. Jest znakomitym słuchaczem, który każdemu chętnie służy radą. Czym jeszcze wyróżnia się numerologiczna 6?

Czytaj...
(fem)akademia

Gwiazdy inwestują w rozwój dzieci

Osoby znane ze świata mediów i show biznesu chętnie inwestują w rozwój swoich dzieci. W szczególności, kiedy ich pociechy przygotowują się do najważniejszych dla nich egzaminów, takich jak sprawdzian ośmioklasisty czy matura. Dobra szkoła to jedno, ale równie ważne jest wsparcie dziecka odpowiednimi korepetycjami. 

Czytaj...
(fem)akademia

Gwiazdy dla dzieci jeździły na hulajnogach

W październiku odbył się charytatywny pokaz mody pod hasłem Barwy Jesieni, który ma zapewnić najbardziej potrzebującym maluchom ciepłą odzież na nadchodzące miesiące. Tego dnia gwiazdy licznie przybyły do Grodziska Mazowieckiego, by wesprzeć akcję charytatywną. Jednym ze sponsorów pokazu była marka Motus producent hulajnóg elektrycznych. 

Czytaj...