Zestawy upominkowe Dermika Salon&Spa

Zestawy kosmetyków DERMIKA Salon&SPA w świątecznych opakowaniach to doskonały pomysł na idealny upominek.  Opakowania skrywają doskonałej jakości kosmetyki dla kobiet, które zachwycą nawet najbardziej wymagających konsumentów. Piękne i praktyczne są gwarancją udanego prezentu. 

W OFERCIE ZNAJDUJĄ SIĘ 4 ZESTAWY DERMIKA SALON&SPA

  • TEA THERAPY
  • NEOBOTULINE
  • BEAUTY EXPRESS
  • VOLUMATRIX RF

Każdy zestaw w eleganckim pudełku z wytłoczonym logotypem, produkty wewnątrz w kartonikach. Zestawy do nabycia w salonach kosmetycznych

ZESTAW TEA -THERAPY
Naturalnie olśniewająca skóra

 

Naturalny blask cery jest pożądany przez każdą z nas, ale nie nadmierne błyszczenie się. Produkty TEA-THERAPY zawierają unikatową kompozycję składników, która zapewnia nieskazitelny, matowy wygląd skóry bez wysuszania jej. Zostały one stworzone, aby przywrócić cerze równowagę hydro-lipidowa właściwą cerze normalnej oraz zrewitalizować młodość komórek. Ekstrakt z herbaty Matcha znany jest jako źródło młodości, posiada właściwości antyoksydacyjne i energizujące. Formuła MatRecover EPS niweluje połysk skóry, zachowując wilgoć w skórze. Lipopeptyd Matriline IQ skutecznie redukuje zmarszczki i przywraca skórze młody wygląd. Naturalny ekstrakt z nasturcji dotlenia skórę, wygładza i rozświetla ją.

Skład zestawu:

 1. Matcha krem esencja (50 ml)
 2. Esencja liftingująca pod oczy i na powieki (15 ml)
  Cena 100 PLN

ZESTAW NEOBOTULINE
Kompleksowa redukcja zmarszczek

Kompletny zestaw do pielęgnacji domowej wykorzystuje rozwiązania zainspirowane doświadczeniami medycyny estetycznej oraz stanowi unikalne połączenie składników aktywnych, które odbudowują, wzmacniają i chronią delikatna strukturę włókien podporowych skóry.

Aktywną redukcję zmarszczek mimicznych wykazują neuroaktywny peptyd nowej generacji ograniczający skurcze mięśni prowadzące do powstawania zmarszczek oraz trójwymiarowe cząsteczki zdolne do nawilżania skóry „od wewnątrz”. Technologia ta radykalnie zmniejsza widoczność zmarszczek, a jednocześnie pozwala zachować naturalną ekspresję. 

Skład zestawu:

 1. Aktywny korektor zmarszczek (50 ml)
 2. Krem-reduktor zmarszczek wokół oczu (15 ml)
  Cena 120 PLN

BEAUTY EXPRESS
Ekspresowa poprawa wyglądu

Zmarszczki ekspresyjne są wynikiem mimiki, która nadaje twarzy jej charakter i jest ważna w komunikowaniu i okazywaniu emocji, Impulsem do ich tworzenia jest powtarzający się mikroskurcz mięśni, który utrwala zmiany w strukturze skóry. Z czasem w tych miejscach pojawiają się delikatne linie, które z wiekiem zmieniają się w głębokie bruzdy.

Odnosząc się do najnowszych doniesień naukowych dotyczących powstawania zmarszczek ekspresyjnych eksperci DERMIKI wykorzystali DRONEXPRESS oraz neuroaktywny peptyd, które na poziomie komórkowym ograniczają powstawanie zmarszczek mimicznych na trzech etapach, w momencie generowania, przekazania i z chwilą odbioru impulsu przez mięsnie.

Skład zestawu:

1.Krem wypełniający zmarszczki (50 ml)
2. Esencja liftingująca pod oczy i na powieki (15 ml
Cena 100 PLN

VOLUMATRIX RF
Zaawansowane działanie przeciwstarzeniowe

Specjalistyczne produkty przeznaczone są do intensywnej pielęgnacji cery dojrzałej, która z powodu upływającego czasu traci świeżość, wyraźnie traci jędrność, a zmarszczki ulegają pogłębieniu i utrwaleniu. Wskazana staje się wówczas pielęgnacja stymulująca procesy regeneracji i odnowy struktur skóry. VOLUMATRIX RF to preparaty stworzone z myślą o kobietach, które pragną odzyskać młodzieńczą gęstość skóry, zredukować zmarszczki, wygładzić rysy i wymodelować kontur twarzy. Preparaty wykorzystują rozwiązania zainspirowane zabiegami medycyny estetycznej, takimi jak volumetria (modelowanie konturów twarzy) czy zabieg falami radiowymi.

Skład zestawu:

 1. Krem aktywator odnowy (50 ml)
 2. Krem aktywator pod oczy i na powieki (15 ml)
  Cena 120 PLN

podobne wpisy

kosmetyki

Pianka Foa-m my god! nagrodzona przez magazyn Women’s Health!

Jury konkursu Produkt Roku 2020 magazynu Women’s Health uhonorowało piankę Foa-m my god! Alkemie w kategorii: produkty wegańskie. Celem konkursu było wyłonienie najlepszych kosmetyków dostępnych na polskim rynku. Produkty podzielone zostały na 10 kategorii, a w każdej z nich znalazły się też szczegółowe podkategorie. 

Czytaj...
kosmetyki polecane

NIEZBĘDNE NOWOŚCI ALKEMIE!

Wiemy, że przez szybkie tempo życia i pośpiech, zdarza nam się pomijać niektóre etapy na krętej drodze dbałości o zdrową cerę. My mówimy: zwolnij. Odetchnij. Zadbaj o siebie. Ten kosmetyk to jeden z najważniejszych produktów, które powinnyśmy mieć w kosmetyczce…

Czytaj...
kosmetyki polecane

CZARUJ SPOJRZENIEM KAŻDEGO DNIA!

Listopad to miesiąc nowości od AURI, które zachwycą każdą miłośniczkę makijażu.  Nowa seria akcesoriów marki AURI dostępna jest wyłącznie w drogeriach Rossmann, przez cały listopad. 

Czytaj...