Idealna dieta dla Twojej skóry – OWAY Beauty

Powszechnie wiadomo, że fundamentem zdrowia jest zrównoważona i zdrowa dieta, która dodaje sił, poprawia odporność i przedłuża nasze życie.
Podobnie jak nasze „wnętrze”, również i nasza „zewnętrzna strona”, a więc nasza skóra, wymaga odpowiedniego odżywienia. Twarz, ręce i ciało muszą otrzymywać odpowiednie składniki odżywcze, zarówno pod względem jakościowym, jak i ilościowym, aby zachować zdrowie oraz świetlisty, jednolity i nieskazitelny wygląd. 

Podczas „odżywiania” skóry istotne jest wybieranie produktów najwyższej jakości, wykonanych z doskonale zrównoważonych, starannie wyselekcjonowanych składników przetwarzanych przy użyciu technologii, które nie wpływają negatywnie na przyrodę.

Linia OWAY Beauty to kolekcja najlepszych, specjalnie dobranych składników, z których możesz tworzyć odżywcze i skuteczne receptury upiększające, zapewniające Twojej skórze idealną „dietę”.

Świeżość.
Marka OWAY wybiera składniki produkowane na miejscu oraz surowce, które gwarantują maksymalne stężenie skutecznych składników aktywnych. Z receptur kosmetyków wyeliminowała wszystko to, co zbędne, agresywne bądź możliwe do zastąpienia składnikami naturalnego pochodzenia.

Kosmetyki nie zawierają: SLS & SLES, PARABENÓW, SILIKONÓW, WAZELINY, PEG, PPG & BG, EDTA, SZTUCZNYCH SUBSTANCJI ZAPACHOWYCH, SZTUCZNYCH BARWNIKÓW, FTALANÓW, GMO.

Czystość.
Aby jak najlepiej zachować czystość i świeżość naturalnych preparatów, OW Beauty używa wyłącznie przezroczystego szkła i aluminium, które są w 100% czyste i nadają się do ponownego wykorzystywania bez ograniczeń. To ważny wybór i oznaka troski o naszą planetę.

Skuteczność.
Receptury tworzone według zasad zielonej chemii – „czystej” zielonej chemii – która, pozwala oferować niezwykle wydajne, naturalne produkty. Połączenie natury i nauki sprawia, że produkty OW Beauty są wyjątkowe – to gwarancja łagodnych receptur, które jednocześnie poprawiają jakość skóry, zabieg po zabiegu.

Bezpieczeństwo.
OW Beauty poddaje każdą partię produktów specjalnemu badaniu pozwalającemu na wykrycie nawet śladowych ilości niklu, które mogą powodować alergie. Marka wychodzi naprzeciw potrzebom konsumentów o skórze reaktywnej i wrażliwej oraz ze skłonnością do alergii.

Certyfikat Natrue.
Certyfikowany produkt to gwarancja bezpieczeństwa i jakości dla konsumentów. Linia OWAY beauty otrzymała certyfikat dla kosmetyków naturalnych, nadawany przez jeden z najważniejszych
i najbardziej wiarygodnych międzynarodowych organów certyfikujących: Natrue. OW Beauty wybiera przejrzystość i informuje o pochodzeniu każdego składnika.

Biodynamika.
Produkty OWAY beauty zawierają składniki pochodzące z gospodarstw biodynamicznych.
Rolnictwo biodynamiczne to czystsza metoda uprawy ziemi: bez pestycydów, herbicydów,
środków owadobójczych i sztucznych nawozów stosowanych w rolnictwie konwencjonalnym. Metoda ta szanuje rośliny i środowisko.

Wyłącznie najlepsze i doskonale zbilansowane przepisy, będące rezultatem umiejętnego łączenia i przetwarzania najwyższej jakości składników naturalnych zapewnią zrównoważoną „dietę” Twojej skórze. Marka OWAY stworzyła produkty, które są łagodne nawet dla najbardziej wrażliwej skóry i jednocześnie skuteczne w swym ukierunkowanym działaniu.

Produkty OWAY beauty możesz znaleźć:
ekodemi.pl

podobne wpisy

Hydrolat różany - właściwości i zastosowanie
kosmetyki

Hydrolat różany – właściwości i zastosowanie

Hydrolaty czyli wody roślinne stają się coraz bardziej popularne. Mają one wiele zastosowań. Można je stosować do łagodzenia, nawilżania podrażnień skóry, np. tonizowania. Są świetne na lato, ponieważ można je stosować w ciągu dnia, aby odświeżyć skórę. Co jeszcze warto wiedzieć o hydrolacie? Co to jest hydrolat? Destylacja to proces, w wyniku którego powstaje hydrolat. […]

Czytaj...
kosmetyki

Naturalny krem do rąk w walce z suchą skórą

Suche ręce mogą być koszmarem. Pękają, łuszczą się i swędzą, utrudniając robienie rzeczy, które uwielbiasz robić. Gdy masz suche dłonie, może to mieć wpływ na wszystko – od ogólnego samopoczucia po zdolność do pracy i zabawy. Co gorsza, sucha skóra na dłoniach nie tylko źle wygląda – może sprawić, że będziesz się źle czuć! Dlatego […]

Czytaj...
kosmetyki

Jak znaleźć dobrą farbę do rodzaju naszych włosów i dlaczego warto korzystać z najlepszych farb do włosów?

W sklepach i drogeriach znajdziemy wiele typów farb do koloryzacji włosów. Jednakże wybór tej jedynej najlepszej często nie jest najłatwiejszy. Niezależnie od tego czy kupujemy farbę do włosów w sklepie stacjonarnym czy w drogerii internetowej, należy uważnie przyjrzeć się danemu produktowi. Dobrze jest dobierać farbę do włosów do naszego typu urody oraz do rodzaju włosów. […]

Czytaj...