Związki

Zapraszam serdecznie i korzystając z okazji, życzę udanego dłuuuugiego weekendu, oczywiście pełnego miłości:-)))
 
"ZWIĄZKI" Trening dwudniowy.
 
W programie wykład wyjaśniający, jakimi nieświadomymi prawami się kierujemy wchodząc w związek i ćwiczenia umożliwiające odkrycie tych indywidualnych praw.
Parę słów na temat metafizyki w związkach i o tym, o co chodzi w relacjach. Większość z nas zastanawia się: jak przyciągnąć właściwego partnera/ właściwą partnerkę? Dlaczego odeszła? Dlaczego przyciągam tych, którzy mi się nie podobają, albo nie potrafią się zaangażować? Dlaczego skończył się poprzedni związek i w dodatku tak boleśnie?
Czy w ogóle jest możliwe, żeby stworzyć trwały związek oparty na miłości, wolności i szczęściu? W trakcie treningu będziemy odkrywać i zmieniać swoje przekonania na temat miłości i związku.

zajęcia prowadzi: Iwona Inga Kubiak
 
Psycholog (mgr Psychologii UW)
Praktyk Integracji Oddechem (Międzynarodowy Dyplom)
Należy do The International Breathwork Foundation
(Międzynarodowej Fundacji Pracy z Oddechem)
Doradca rozwoju osobistego
(Dyplom Trenera Instytutu Świadomego Życia)
Praktyk NLP włoskiego Instytutu IIPNL
Posiada certyfikat ukończenia kursu techniki Voice Dialoque
 
inwestycja : 250pln,
 
miejsce: ul. Wielka 10,
 
czas: 10-11 maja, w godz 10-18

Mail: aleksandra.stanek@wp.pl
Instytut Ewy Foley, filia Poznań, tel. 0 512 357 158, www.foley.com.pl

podobne wpisy

(fem)akademia

Numerologia 6 – mocne i słabe strony osób z taką wibracją

Cyfra 6 jest symbolem człowieka, dla którego ważne jest szczęście najbliższych. Niestety często dobro bliskich przedkłada on ponad swoje własne. Jest znakomitym słuchaczem, który każdemu chętnie służy radą. Czym jeszcze wyróżnia się numerologiczna 6?

Czytaj...
(fem)akademia

Gwiazdy inwestują w rozwój dzieci

Osoby znane ze świata mediów i show biznesu chętnie inwestują w rozwój swoich dzieci. W szczególności, kiedy ich pociechy przygotowują się do najważniejszych dla nich egzaminów, takich jak sprawdzian ośmioklasisty czy matura. Dobra szkoła to jedno, ale równie ważne jest wsparcie dziecka odpowiednimi korepetycjami. 

Czytaj...
(fem)akademia

Gwiazdy dla dzieci jeździły na hulajnogach

W październiku odbył się charytatywny pokaz mody pod hasłem Barwy Jesieni, który ma zapewnić najbardziej potrzebującym maluchom ciepłą odzież na nadchodzące miesiące. Tego dnia gwiazdy licznie przybyły do Grodziska Mazowieckiego, by wesprzeć akcję charytatywną. Jednym ze sponsorów pokazu była marka Motus producent hulajnóg elektrycznych. 

Czytaj...