Związki

Zapraszam serdecznie i korzystając z okazji, życzę udanego dłuuuugiego weekendu, oczywiście pełnego miłości:-)))
 
"ZWIĄZKI" Trening dwudniowy.
 
W programie wykład wyjaśniający, jakimi nieświadomymi prawami się kierujemy wchodząc w związek i ćwiczenia umożliwiające odkrycie tych indywidualnych praw.
Parę słów na temat metafizyki w związkach i o tym, o co chodzi w relacjach. Większość z nas zastanawia się: jak przyciągnąć właściwego partnera/ właściwą partnerkę? Dlaczego odeszła? Dlaczego przyciągam tych, którzy mi się nie podobają, albo nie potrafią się zaangażować? Dlaczego skończył się poprzedni związek i w dodatku tak boleśnie?
Czy w ogóle jest możliwe, żeby stworzyć trwały związek oparty na miłości, wolności i szczęściu? W trakcie treningu będziemy odkrywać i zmieniać swoje przekonania na temat miłości i związku.

zajęcia prowadzi: Iwona Inga Kubiak
 
Psycholog (mgr Psychologii UW)
Praktyk Integracji Oddechem (Międzynarodowy Dyplom)
Należy do The International Breathwork Foundation
(Międzynarodowej Fundacji Pracy z Oddechem)
Doradca rozwoju osobistego
(Dyplom Trenera Instytutu Świadomego Życia)
Praktyk NLP włoskiego Instytutu IIPNL
Posiada certyfikat ukończenia kursu techniki Voice Dialoque
 
inwestycja : 250pln,
 
miejsce: ul. Wielka 10,
 
czas: 10-11 maja, w godz 10-18

Mail: aleksandra.stanek@wp.pl
Instytut Ewy Foley, filia Poznań, tel. 0 512 357 158, www.foley.com.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Najpopularniejsze telefony w 2021

0 Comments

No Comment.

podobne wpisy

(fem)akademia

Sukienki – dlaczego warto nosić, na co zwracać uwagę i gdzie kupić?

  Modne sukienki doskonale sprawdzą się, jako codzienne stylizacje. Niezależnie od tego, czy wybierzesz sukienki midi czy też sukienki mini lub maxi, wszystkie możesz wykorzystać na co dzień, wystarczy tylko dobrze dobrać do nich dodatki. Dlaczego warto mieć w swojej szafie chociaż kilka sukienek? Na co zwrócić uwagę gdy szukasz sukienki dla siebie? Jakie są zalety […]

  Czytaj...
  (fem)akademia

  Gwiazdy inwestują w rozwój dzieci

   Osoby znane ze świata mediów i show biznesu chętnie inwestują w rozwój swoich dzieci. W szczególności, kiedy ich pociechy przygotowują się do najważniejszych dla nich egzaminów, takich jak sprawdzian ośmioklasisty czy matura. Dobra szkoła to jedno, ale równie ważne jest wsparcie dziecka odpowiednimi korepetycjami.

   Czytaj...
   (fem)akademia

   Gwiazdy dla dzieci jeździły na hulajnogach

    W październiku odbył się charytatywny pokaz mody pod hasłem Barwy Jesieni, który ma zapewnić najbardziej potrzebującym maluchom ciepłą odzież na nadchodzące miesiące. Tego dnia gwiazdy licznie przybyły do Grodziska Mazowieckiego, by wesprzeć akcję charytatywną. Jednym ze sponsorów pokazu była marka Motus producent hulajnóg elektrycznych.

    Czytaj...