Czy dieta na redukcję jest dla Ciebie?

0

Dieta na redukcję do doskonały i bezpieczny sposób na zmniejszenie poziomu tkanki tłuszczowej. Zmiany żywieniowe wprowadza się tylko na określony czas, obliczając wcześniej dzienne zapotrzebowanie kaloryczne i zmniejszając je o około 500-700 kcal.

W ten sposób organizm może spalać tkankę tłuszczową, a Ty nie musisz się głodzić. Co ciekawe, odpowiednie przygotowanie do diety na redukcję i jej przestrzeganie pozwala tracić około 0,5-1 kg tygodniowo! Czy jest ona dla Ciebie i co można jeść, będąc na tzw. redukcji? Podpowiadamy!

Komu jest polecana dieta na redukcję?

Chcesz zrzucić nadprogramowe kilogramy? Marzysz o zmniejszeniu tkanki tłuszczowej i zwiększeniu tkanki mięśniowej? W takim razie dieta na redukcję jest dla Ciebie! Plan żywieniowy może być bez obaw stosowany zarówno przez osoby z nadwagą, jak i te z prawidłową masą ciała. Warto jednak pamiętać, że redukcji nie powinno się przeprowadzać w przypadku otyłości. Tutaj niezbędne jest stopniowe wprowadzanie zmian żywieniowych pod okiem doświadczonego dietetyka.

Co jeść na diecie na redukcję?

Wiele osób obawia się przejścia na dietę na redukcję, sądząc, że będzie chodziła głodna, a posiłki będą nudne. Wbrew pozorom tak nie jest! Odpowiednio skomponowany plan żywieniowy o właściwej kaloryczności pomoże Ci w zmniejszeniu poziomu tkanki tłuszczowej bez uczucia głodu, braku energii czy monotonii na talerzu. Co można jeść, będąc na redukcji? Zaleca się spożywanie między innymi pieczywa pełnoziarnistego, chudych wędlin, ryb i mięsa, jajek, warzyw i owoców. W daniach możesz wykorzystać polędwicę drobiową, wołowinę, pstrąga, halibuta czy chleb razowy graham. Możesz także sięgać po nabiał, na przykład kefiry czy jogurty. Ważne, aby wartość energetyczna wszystkich posiłków nie przekraczała obliczonej wcześniej kaloryczności diety na redukcję!

Dieta pudełkowa na redukcję

Chcesz rozpocząć dietę na redukcję tkanki tłuszczowej, jednak obawiasz się, że nie wystarczy Ci czasu na samodzielnie planowanie i przygotowywanie posiłków o odpowiedniej zawartości wszystkich składników odżywczych? Dobrym wyborem będzie zamówienie cateringu dietetycznego! Specjaliści zajmą się wszystkim za Ciebie – opracują pożywne menu o właściwej kaloryczności, ugotują smaczne i zdrowe dania, a następnie dostarczą je prosto pod wskazany adres! Wybierając niskokaloryczną dietę na redukcję dostępną na przykład na stronie WygodnaDieta.pl, otrzymujesz zestaw 5 posiłków: śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację. Możesz wybrać kaloryczność spośród następujących wariantów: 1000, 1200, 1500, 1800, 2000, 2200 i 2500 kcal. Smacznego!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here