ECCO WALKATHON już we wrześniu!

0

Największy charytatywny spacer na świecie wraca do Polski i po raz dziesiąty odbędzie w Warszawie! Ponownie szczytny cel imprezy i dobra zabawa zjednoczą ludzi w słusznej sprawie. ECCO Walkathon rozpocznie się 15 września na warszawskiej Agrykoli. 

Liczy się każdy krok!

Największy na świecie charytatywny spacer wraca do Warszawy dokładnie na 55. urodziny firmy ECCO. To niezwykła okazja, by znów w aktywny sposób pomóc potrzebującym. Idea ECCO Walkathon jest prosta: spcerujesz, pomagasz! Do wyboru są dwie wytyczone trasy (6 i 10 km), a za każdy przebyty kilometr organizator przedsięwzięcia, duński producent obuwia, firma ECCO, przekazuje 4 złote na konto fundacji wybranej przez uczestnika. 

Idea przekazania środków finansowych na ważny społecznie cel od 19 lat przyświeca organizatorom największego na świecie spaceru charytatywnego. Nadszedł czas, by to wydarzenie, łączące ruch na świeżym powietrzu, doskonałą zabawę i szczytny cel, kolejny raz zawitało nad Wisłę. Tegoroczne specerowe szlaki poprowadzą malowniczymi zakątkami Warszawy, a każdy uczestnik sam może zdecydować, czy pokona trasę 6 czy 10 km. Im więcej kilometrów wspólnie pokonają uczestnicy największego charytatywnego spaceru na świecie, tym więcej środków zasili konto wybranej fundacji. 

Chodź, pomóż!

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku – to oczywiste, ale dla podopiecznych Fundacji Radia Zet i TVN „nie jesteś sam”, często prawie nieosiągalne. 

Realizując cele, jakie stawiają sobie organizatorzy ECCO Walkathon, wspieramy ważne społecznie projekty, które przekładają się na pomoc chorym i niepełnosprawnym dzieciom. W tym roku maszerując, będziemy zbierać pieniądze na projekt Fundacji TVN „nie jesteś sam” oraz Fundacji Radia Zet. 

Każdy uczestnik decyduje, na który cel przeznaczy swoje kroki. Więcej o wspieranych projektach na: https://pl.ecco.com/eccowalkathon 

Dodatkowo zostanie uruchomiona akcja specjalna CHODŹ POMÓC, w ramach której będziemy wspierać Fundację PANDA w realizacji programu „Alpakoterapia” w Warszawskim Ogrodzie Zoologicznym.

Dołącz do ECCO Walkathon 2018!

Spacer to najlepsza forma aktywności ruchowej dostępna dla każdego, niezależnie od wieku czy kondycji fizycznej. Nie wymaga specjalnego przygotowania organizmu, a spacerować można z całą rodziną lub przyjaciółmi. ECCO Walkathon to wspaniały pomysł na spędzenie czasu na świeżym powietrzu i wspólne odkrywanie miejskich uroków. Ale przede wszystkim to forma aktywności, która ma realny wpływ na pomoc potrzebującym. 

„ECCO Walkathon to okazja do wsparcia ważnych społecznie celów realizowanych przez wybrane Fundacje, ale także to doskonały sposób na spędzenie ostatniej soboty tegorocznego lata. Ten wyjątkowy dzień umilą atrakcje zlokalizowane zarówno w miejscu imprezy, jak i na trasach spaceru. Wydarzeniu towarzyszyć będą min. zabawy dla dzieci, koncerty, pokazy projektów realizowanych przez Fundacjetłumaczy Maciej Wyrwas, Marketing & E-commerce Manager marki ECCO, organizatora ECCO Walkathonu.To impreza od zawsze tworzona dla ludzi, bo tylko dzięki ich zaangażowaniu możemy szerzyć ideę pomagania. Liczymy, że jak zawsze, spacerowicze dołączą do naszej inicjatywy i tłumnie przemierzymy Warszawę
w słusznym celu.”

Bilety już wkrótce będą do nabycia w sklepach ECCO na terenie całego kraju i na http://pl.ecco.com. Bilet będzie upoważniał do odbioru wyjątkowego pakietu startowego ECCO Walkathon na miejscu imprezy. 

Więcej szczegółów na: https://pl.ecco.com/eccowalkathon 

Zdjęcia: Eccowalkathon.
Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here