Kolejny zwycięzca w konkursie Dream Car Competition!

11 lipca 2016 roku w Krakowie miało miejsce oficjalne wręczenie samochodu marki Mercedes zwycięzcy drugiej edycji konkursu Dream Car Competition. W pierwszej edycji luksusowe Porsche Macan wygrał Pan Wojciech ze Starogardu Gdańskiego, natomiast wczoraj, szczęśliwym posiadaczem Mercedesa Klasy C, stał się Pan Michał  z Krakowa! Wydarzenie było transmitowane na żywo i wszystkim dostarczyło mnóstwo emocji!

5Jury w składzie: Agnieszka Jastrzębska, Radosław Majdan i Cezary Pazura, w tajnym głosowaniu, zdecydowało, że kluczyki do nowego, ekskluzywnego Mercedesa Klasy C, trafią do Pana Michała! Zwycięzca wszedł na https://dreamcar-c.com/ i wysłał kilka zdjęć. Jedno z nich pozwoliło mu zakwalifikować się do finału miesiąca  i ostatecznie wygrać w głosowaniu jurorów!

1466596887_mercedes_c1-2Zaskoczonemu i szczęśliwemu zwycięzcy samochód przekazali organizatorzy Dream Car Competition. Wręczenie odbyło się pod Galerią Krakowską, a w tym pełnym emocji momencie Panu Michałowi towarzyszyła wzruszona żona oraz dwie córki. Też marzysz o wygraniu luksusowego samochodu? Daj szansę swojemu szczęściu – weź udział w konkursie Dream Car Competition. Trwa kolejna edycja! Na nowych właścicieli czeka jeszcze wiele ekskluzywnych aut marzeń!

NA CZYM POLEGA KONKURS I JAK WYGRAĆ?

Konkurs jest SUPERPROSTY – wystarczy zrobić zdjęcie i dodać je na stronie internetowej www.dreamcar-c.com. Zdjęcie może być amatorskie albo profesjonalne – to nie ma żadnego znaczenia! Każdy ma równe szanse, aby zwyciężyć i zdobyć główną nagrodę.  Najważniejsze, by była to SUPER fotka! 

3

Już jedno zdjęcie dzieli Cię od spełnienia marzeń, ale im więcej ich dodasz, tym bardziej zwiększasz swoją szansę na wygraną! Organizatorem konkursu jest Dream Car Competition Sp. z o.o.

 podobne wpisy

(fem)życie i historie

Trwa finalizacja unikatowej i luksusowej inwestycji Nautic Park na polskim wybrzeżu

Jeszcze w tym roku zakończy się realizacja nadmorskiego projektu apartamentowego Nautic Park. Projekt wyróżnia się nowoczesną i kameralną architekturą z szeregiem udogodnień dla mieszkańców. Budowa powstaje w popularnym kurorcie Darłówko w pierwszej linii brzegowej. O unikatowości inwestycji świadczą zarówno lokalizacja tuż przy plaży, luksusowy poziom wykończenia oraz technika wykonania projektu.

Czytaj...
(fem)życie i historie

Wakacje nad morzem w pandemii – co warto wiedzieć

Urlop i okres wakacyjny to upragniony czas, na który czekamy cały rok. Odpoczynek od pracy, szkoły i codziennych obowiązków należy się każdemu z nas. W czasach pandemii realia wakacyjne są wyjątkowe. Po czasie izolacji i odosobnienia każdy pragnie powrotu do normalności. Polacy kochają wakacje nad morzem. ” Morza szum, ptaków śpiew(…)” to niezapomniane chwile, które […]

Czytaj...
ciekawostki odżywianie

Kalkulator BMI – czym jest i dlaczego warto brać go pod uwagę przy diecie?

Body Mass Index, czyli popularne BMI służy do szybkiego i bardzo wygodnego obliczenia własnego wskaźnika masy ciała. Stosowane jest tak przez osoby prywatne jak i przez profesjonalnych dietetyków. Z tą tylko różnicą, ze ta druga grupa zazwyczaj bierze pod uwagę również inne dane pozwalające na prawidłową ocenę wagi. 

Czytaj...