Spraw przyjemność swoim pociechom! Zabierz się do parku rozrywki!

Dbając o prawidłowy rozwój dziecka musimy zapewnić mu to, czego najbardziej potrzebuje – dlatego poza spędzaniem z naszą pociechą czasu bardzo ważna jest jego jakość. Jednak dzieci bardzo szybko się nudzą, dlatego rozrywka, jaką im zapewniamy, musi być zróżnicowana. Takie urozmaicenie zapewniają różnorodne parki rozrywki, nastawione na jedno konkretne zagadnienie, czyli tak zwane parki tematyczne.

fotolia_92904204_subscription_monthly_m

Nauka poprzez zabawę

Dziecko już w pierwszych latach życia może rozpocząć naukę języka obcego, wtedy jego mózg jest najbardziej chłonny i szybciej przyswaja wiedzę. W tym czasie u najmłodszych kształtują się wzorce zachowań wynikające z bacznej obserwacji otaczającego świata – kiedy maluch zaczyna mówić, próbuje powtarzać to, co usłyszy, często zupełnie nie rozumiejąc znaczenia wypowiadanych słów.

W wieku przedszkolnym dzieci rozpoczynają naukę gramatyki oraz naukę wierszyków i piosenek, których uczą się poprzez wielokrotne powtarzanie. W naturalny sposób przyswajają wiedzę poprzez zabawę. Taka forma nauki jest bardzo efektywna i sprawia maluchom wiele satysfakcji. Właściciele parku rozrywki Ceramilandia proponują najmłodszym właśnie taki sposób nauki. Park ten jest własnością firmy Kozera, specjalizującej się w produkcji ceramiki już od 1989 roku. Przedsiębiorstwo postanowiło rozwinąć swoją działalność i pokazać zarówno najmłodszym, jak i nieco starszym gościom, na czym polega wytwarzanie ceramiki Dzięki takim zajęciom wiele osób odkrywa nową pasję.

Atrakcje parku rozrywki

W centrum zabaw dla dzieci Ceramilandia można obejrzeć wystawę ceramiki, jak również spróbować swoich sił w jej tworzeniu. Pracownicy parku pokazują maluchom cały proces produkcji ceramiki – od przygotowania surowców, przez odlewanie produktów, formowanie ręczne na toczkach, aż po wycinanie wzorów do wypalania ceramiki i jej późniejsze dekorowanie. Podczas wizyty w parku dzieci mogą samodzielnie (pod okiem instruktorów) wykonywać przeróżne ceramiczne przedmioty. Ponadto park rozrywki Ceramilandia zapewnia odwiedzającym wiele innych atrakcji. Wszystkie zabawy dostępne są cały rok, gdyż obiekt w całości znajduje się pod dachem. Na dzieci czekają m.in.olbrzymi piętrowy labirynt, rurowisko o powierzchni 600 m2, tor przeszkód Kredki, góra wspinaczkowa, zjeżdżalnia Gigant (jej wysokość wynosi 7 metrów) czy tor samochodowy i trampolina. Choć większość atrakcji przeznaczona jest dla dzieci, to i starsi goście znajdą coś dla siebie – park zaplanował rozrywkę dla wszystkich członków rodzin. Jest to doskonała forma zabawy, która pozwoli rodzicom i dzieciom na wspólne spędzanie wolnego czasu.

Jeśli chcemy zabrać dzieci w ciekawe miejsce, gdzie nie tylko będą mogły się pobawić, ale również rozwinąć intelektualnie, warto pomyśleć o parku rozrywki, który łączy naukę z zabawą. Dzieciom taka wycieczka z pewnością sprawi ogromną przyjemność, a dodatkowo pozostawi w ich pamięci mnóstwo ciekawych wspomnień i wiele nowych umiejętności.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Najpopularniejsze telefony w 2021


0 Comments

No Comment.

podobne wpisy

Dłonie pełne dobra.
warsztaty i kursy

Jak pomóc młodym ludziom wejść w dorosłe życie?

Moment wejścia w dorosłość jest jednym z najtrudniejszych w życiu człowieka. Dla niektórych zaczyna się od razu, kiedy po szkole średniej rozpoczynają pracę na cały etat, dla innych, którzy zdecydowali się na studia, jest nieco odroczona w czasie. Dla większości młodych ludzi jest to kolosalna zmiana, począwszy od zmiany trybu dnia, po podporządkowanie się nowej […]

Czytaj...
Dorota Florek Stylistka
moda polecane warsztaty i kursy

Dlaczego warto dać szansę personal shopperowi?

Korzystanie z usług personalnego stylisty to zjawisko nowe, lecz cieszące się wzrastającym zainteresowaniem. Profesjonalny towarzysz zakupów ma stać na straży dobrego stylu. Czy personal shopperzy faktycznie są potrzebni? Czy w dobie dynamicznie rozwijającej się cywilizacji jest to tylko zbędne udogodnienie? Odpowiedź jest prosta – osobisty stylista to strzał w dziesiątkę! Przedstawiamy kilka dowodów na sens […]

Czytaj...
(fem)uroda polecane warsztaty i kursy

Makijaż oczu krok po kroku

Makijaż oczu potrafi nastręczyć niemałych trudności. Czasem popełniamy rozmaite błędy, które powodują, że nawet dobrze dobrane kolory nic nie dają, a czasem trafiamy na zupełnie „nie swoją” kolorystykę. Wiele pań zastanawia się, jakie cienie do brązowych oczu będą najlepsze. Istnieje kilka takich możliwości, które zawsze okazują się strzałem w dziesiątkę.

Czytaj...