Telewizja w tablecie

Oglądanie ulubionych programów nie musi kojarzyć się wyłącznie z siedzeniem w domu przed ekranem telewizora. Telewizję można już odbierać na przenośnych urządzeniach elektronicznych z dostępem do Internetu, m.in. na tabletach i smartfonach. W nowej usłudze Orange odbieranie telewizji w tablecie jest niezwykle proste i przyjemne!

Usługa Telewizja Tu i Tam – bogactwo możliwości

Szybkie tempo życia, konieczność przemieszczania się i realizacji rozmaitych obowiązków nie oznacza konieczności rezygnacji z ulubionych programów telewizyjnych! Usługa Telewizja Tu i Tam to specjalny serwis z różnorodną ofertą kanałów TV, programów dla dzieci, seriali, programów sportowych i filmów na życzenie (VoD), które można odbierać online na urządzeniach przenośnych. Do odbioru telewizji w tablecie przechodzi się za pośrednictwem portalu orange.pl, skąd możliwe jest zarządzanie wszystkimi interesującymi nas treściami.

Aktywni klienci Orange, którzy zdecydują się na uruchomienie usługi Telewizja Tu i Tam mają do wyboru kilka interesujących pakietów z programami TV. W ofercie znajduje się m.in. atrakcyjny Pakiet Premium (30 dni za darmo) z aż 40 kanałami oraz 40 filmami na życzenie. Udostępnia on materiały kanałów Disney, Discovery oraz Eurosport. Inną ciekawą opcję stanowi Pakiet Standard, w którym znajduje się 17 kanałów telewizyjnych, m.in. Orange Sport i 4Fun TV. Pakiet Standard jest bezpłatny. Trzecią opcją, przeznaczoną dla wszystkich klientów, jest Pakiet dla Dzieci z 45 odcinkami bajek. Obsługa zestawu dla dzieci jest podobna do obsługi Pakietu Premium (możliwość rezygnacji, okres subskrypcji itd.).

telewizja-w-tablecie

Instalacja usługi – krok po kroku

Jak zatem można skorzystać z usługi Orange Telewizja Tu i Tam i odbierać telewizję w tablecie? Przede wszystkim należy posiadać aktywne konto na portalu orange.pl (być aktywnym klientem) oraz korzystać z Internetu w tej sieci. Potrzebne jest także odpowiednie urządzenie mobilne, np. smartfon, tablet czy telefon komórkowy w Orange, na których to należy zainstalować właściwą aplikację zarządzającą usługą Telewizja Tu i Tam.

Dzięki aplikacji możliwe będzie odbieranie przekazu telewizyjnego (streaming), wybór filmów i obsługa wielu innych przydatnych opcji na indywidualnym koncie klienta. Aplikacja jest bezpłatna i działa na systemie Android, iOS oraz Windows Phone 7. Można ją pobrać w kilku punktach: w Sklepie Windows Phone Polska, Apple Store oraz w Google Play. Po otworzeniu aplikacji należy zalogować się na indywidualnym koncie użytkownika i przemieszczać się po odpowiednich zakładkach, w których znajdują się filmy, bajki, seriale i wiele innych treści. Logowanie na konto użytkownika konieczne jest każdorazowo przy otwieraniu usługi Telewizja Tu i Tam, lecz istnieje opcja jego zautomatyzowania (zapamiętywanie hasła przez urządzenie). Odbieranie telewizji w tablecie to naprawdę prosta sprawa!

Mobilna telewizja w każdym miejscu i czasie

Odbieranie telewizji w tablecie, smartfonie czy w telefonie komórkowym możliwe jest zarówno przez WiFi, jak i przez sieć 3G, co oznacza, że możemy oglądać nasze ulubione programy praktycznie w każdym miejscu i czasie. Obsługa wygodnej i ciekawej usługi Orange Telewizja Tu i Tam wymaga jedynie zalogowania się na indywidualne konto użytkownika oraz samodzielnego zarządzania dowolnie wybranymi treściami.

podobne wpisy

ciekawostki odżywianie

Kalkulator BMI – czym jest i dlaczego warto brać go pod uwagę przy diecie?

Body Mass Index, czyli popularne BMI służy do szybkiego i bardzo wygodnego obliczenia własnego wskaźnika masy ciała. Stosowane jest tak przez osoby prywatne jak i przez profesjonalnych dietetyków. Z tą tylko różnicą, ze ta druga grupa zazwyczaj bierze pod uwagę również inne dane pozwalające na prawidłową ocenę wagi. 

Czytaj...
ciekawostki polecane warto wiedzieć

Judytowo – pierwszy w Polsce azyl dla szczeniąt i psów niepełnosprawnych nagrodzony 

Azyl dla niepełnosprawnych psów z Woli Wodzyńskiej koło Ciechanowa został tegorocznym laureatem plebiscytu „Serce dla Zwierząt”. W ośrodku zwanym Judytowo opiekę nad psiakami pełnią także osoby niepełnosprawne. 

Czytaj...
Kawa Mocha
ciekawostki

Zobacz przepis na kawę idealną na jesienne popołudnia

Jesień nie rozpieszcza nas pogodą. Deszczowe dni zdecydowanie zdarzają się częściej niż te słoneczne. Na dodatek temperatury znacznie spadają i ciepłe letnie wieczory odchodzą w zapomnienie. To, czego potrzebujemy, to dobry serial, ciepły koc i aromatyczna kawa. Poznaj nasz przepis na idealną kawę na jesienne popołudnia!

Czytaj...