Złap ostatnią szansę i spróbuj szczęścia w Galerii Młociny!

Wilka loteria Galerii Młociny

Podczas hucznego otwarcia Galeria Młociny przygotowała dla swoich gości wyjątkową niespodziankę. Wielka loteria, bo o niej mowa, powoli dobiega końca. Finał odbędzie się 30 czerwca o godzinie 18.30, a towarzyszyć mu będzie flash mob w wykonaniu L.U.C. Reebel. Wśród wszystkich osób, które zrobią zakupy za minimum 100 zł oraz zamienią swój paragon na kupon loteryjny łącznie zostanie rozlosowanych ponad 7500 nagród. Tą najważniejszą jest premierowy model Mercedesa klasy B. To już ostatni moment, by wziąć udział w losowaniu i sprawdzić, czy udało nam się trafić do grona szczęśliwców. Szanse są naprawdę spore, nagrody padają średnio co 3 minuty!

Tylko trzy dni dzielą nas od zakończenia Wielkiej Loterii w Galerii Młociny. To już ostatni moment, by wziąć udział w losowaniu i cieszyć się wyjątkowymi nagrodami. Aby spróbować swojego szczęścia, wystarczy zrobić zakupy na maksymalnie dwóch paragonach na kwotę sumaryczną minimum 100 zł, a następnie zamienić paragon na kupon loteryjny. W Galerii Młociny rozstawiono kioski multimedialne, które skanują nasz kupon informując o wygranej. Szanse są naprawdę spore – każdy kupon to aż sześć możliwości na wygraną jednej z ponad 7500 nagród, a wśród wszystkich biorących udział w loterii zostanie rozlosowana nagroda główna – Mercedes MB PKW Typu B 180.

Wilka loteria Galerii Młociny

Dla wszystkich szczęśliwców przygotowano całą masę niespodzianek! Wśród nich karty podarunkowe, biżuteria i akcesoria, zestawy kosmetyków, gadżety brandowane, gry i zabawki, deskorolki, waveboardy i hulajnogi, sprzęt sportowy i akcesoria treningowe, sprzęty kuchenne, sprzęt multimedialny, wycieczki zagraniczne, vouchery.

Już w najbliższą niedzielę dowiemy się w czyje ręce trafi nagroda główna. Wielki finał odbędzie się 30 czerwca o godzinie 18.30. Z tej okazji Galeria Młociny przygotowała jeszcze jedną niespodziankę. Znany kompozytor oraz wokalista – L.U.C wspólnie orkiestrą wykorzystującą technologie i przestrzeń miasta zachwyci nas swoim wystąpieniem umilając czas wszystkim tym, którzy ten wyjątkowy wieczór spędzą właśnie na Bielanach!

Zrób zakupy w Galerii Młociny i wygrywaj wyjątkowe nagrody! Regulamin loterii oraz dodatkowe informacje znajdują się na stronie www.galeriamlociny.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Najpopularniejsze telefony w 2021


0 Comments

No Comment.

podobne wpisy

ciekawostki odżywianie

Kalkulator BMI – czym jest i dlaczego warto brać go pod uwagę przy diecie?

Body Mass Index, czyli popularne BMI służy do szybkiego i bardzo wygodnego obliczenia własnego wskaźnika masy ciała. Stosowane jest tak przez osoby prywatne jak i przez profesjonalnych dietetyków. Z tą tylko różnicą, ze ta druga grupa zazwyczaj bierze pod uwagę również inne dane pozwalające na prawidłową ocenę wagi.

Czytaj...
ciekawostki polecane warto wiedzieć

Judytowo – pierwszy w Polsce azyl dla szczeniąt i psów niepełnosprawnych nagrodzony

Azyl dla niepełnosprawnych psów z Woli Wodzyńskiej koło Ciechanowa został tegorocznym laureatem plebiscytu „Serce dla Zwierząt”. W ośrodku zwanym Judytowo opiekę nad psiakami pełnią także osoby niepełnosprawne.

Czytaj...
Kawa Mocha
ciekawostki

Zobacz przepis na kawę idealną na jesienne popołudnia

Jesień nie rozpieszcza nas pogodą. Deszczowe dni zdecydowanie zdarzają się częściej niż te słoneczne. Na dodatek temperatury znacznie spadają i ciepłe letnie wieczory odchodzą w zapomnienie. To, czego potrzebujemy, to dobry serial, ciepły koc i aromatyczna kawa. Poznaj nasz przepis na idealną kawę na jesienne popołudnia!

Czytaj...