Wakacyjny relaks na mazurach

0

Chyba każda z nas lubi od czasu do czasu oderwać się od codzienności i po prostu wypocząć. Miejscem, które zdecydowanie sprzyja takim wypadom są Mazury, a konkretnie Pojezierze Brodnickie. Wyjazd z rodziną? A może w gronie najlepszych przyjaciółek? Brodnica i okolice czekają przez cały rok!

gleboczek_spa

Rodzinna wyprawa

Wakacje z rodziną mogą być ogromną frajdą zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Na Mazurach najmłodsi przekonają się jak fascynująca może być natura. Rozległe lasy i czyste jeziora zachęcają do wielogodzinnych spacerów. Świetnym miejscem dla całej rodziny jest spa na Mazurach. Głęboczek Vine Resort & Spa oferuje mnóstwo atrakcji swoim gościom.  Dzieci mogą bezpiecznie pluskać się w przeznaczonych dla nich basenach, a rodzice w tym czasie naprawdę wypocząć. Nie lada gratką są również wycieczki zorganizowane. Mogą mieć charakter historyczny lub przyrodniczy. Rodziny z dziećmi z chęcią korzystają z tego typu atrakcji.

Wyjazd z koleżankami

Każda kobieta ma prawo czasem zostawić wszystko i wyjechać z koleżankami. Najlepiej do spa na Mazurach. Głęboczek Vine Resort & Spa to hotel doskonale znający potrzeby wszystkich pań. Tamtejsze spa oferuje basen, jacuzzi, łaźnię parową, saunę suchą czy masaże relaksacyjne. Kiedy już wypróbujemy wszystkich zabiegów w spa możemy wyjść na zewnątrz i zachwycać się pięknem przyrody. Brodnica leżąca w samym sercu Pojezierza Brodnickiego i nie bez powodu nosi miano Zielonych Płuc Polski.

Dla kobiet aktywnych

Nie każda kobieta lubi kilkugodzinne zabiegi w spa i masaże. Dla pań aktywnych Mazury również mają wiele do zaoferowania. Wycieczki piesze, przejażdżki rowerowe, nordic walking, ćwiczenia kręgosłupa, spływy kajakowe, rejsy tratwą, a może nauka gry w golfa? To wszystko i jeszcze więcej robić można na Pojezierzu Brodnickim. Z takich wakacji powrócimy nie tylko wypoczęte, ale również zdrowsze i piękniejsze. Wszak powszechnie wiadomo, że ruch to zdrowie, a aktywność fizyczna świetnie wpływa na sylwetkę.  Po ćwiczeniach można zrelaksować się w hotelowym spa lub nad jednym z pobliskich jezior.

Żeby spędzić ciekawe wakacje lub długi weekend wcale nie trzeba wyjeżdżać poza granice Polski. Zachodnia część Mazur to świetne miejsce na różnorodne wypady. Dobrze rozwinięta infrastruktura turystyczna, rozległe jeziora, mnóstwo zabytków i czyste powietrze – czego więcej chcieć na wakacjach?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here