Jak zorganizować wysyłkę paczki na Cypr?

0

Chcesz wysłać paczkę do rodziny lub przyjaciół na Cypr? Jeśli zależy ci na ubezpieczeniu wysyłanego pakietu, a także na krótkim czasie realizacji usługi, skorzystaj z oferty firm kurierskich. Nie musisz przy tym podpisywać umowy o długotrwałą współpracę z firmą kurierską. Klienci indywidualni, a także małe firmy, mogą korzystać z oferty przesyłek międzynarodowych, przygotowanej przez DHL Parcel.

Oferta przesyłek międzynarodowych

DHL Parcel organizuje wysyłki paczek z Polski do 28 krajów w Europie. Wspomniana oferta przeznaczona jest dla tych, którzy nie chcą lub nie mają potrzeby zawierania umowy z firmą kurierską – dla firm, ale również dla osób fizycznych. Klient może bezpiecznie, szybko
i wygodnie nadać swoją przesyłkę. Do wyboru są 4 opcje paczek międzynarodowych:

  • S – do 30 kg, gdzie suma najkrótszego i najdłuższego boku ma nie więcej niż 50 cm,
  • M – do 30 kg, gdzie suma najkrótszego i najdłuższego boku ma od 51 do 80 cm,
  • L – do 30 kg, gdzie suma najkrótszego i najdłuższego boku ma od 81 do 120 cm,
  • XL – do 30 kg, gdzie suma najkrótszego i najdłuższego boku ma od 121 do 180 cm.

W celu wysyłki paczki na Cypr, klient powinien przygotować swoją przesyłkę i  zabezpieczyć ją do transportu. Jeśli będzie ona zapakowana niedbale, obsługa punktu DHL, w którym chcemy wysłać paczkę, może jej nie przyjąć. Przesyłki międzynarodowe można nadawać w Punktach Obsługi Klienta DHL Parcel, jak i w sieci punktów partnerskich DHL Parcel: Inmedio, Relay, 1minute oraz w lokalnych punktach handlowo-usługowych DHL.

Ile kosztuje wysłanie paczki na Cypr?

Koszt wysyłki paczki na Cypr został ściśle określony w  ofercie DHL Parcel. W zależności od tego, jakie wymiary będzie miała przesyłka, cena wynosi:

  • 309 zł brutto – paczka S,
  • 329 zł brutto – paczka M,
  • 349 zł brutto – paczka L,
  • 369 zł brutto – paczka XL.

Nadawca i odbiorca mogą  korzystać z informacji o statusie przesyłki za pośrednictwem strony www.dhlparcel.pl.. W cenie przesyłki ujęto ubezpieczenie do wartości 500 euro. Możliwe jest wykupienie dodatkowego ubezpieczenia przesyłki do wartości 6500 zł w cenie 12,30 zł brutto. DHL wysyła powiadomienie e-mail z informacją dla nadawcy o przekazaniu przesyłki za granicę oraz o doręczeniu do odbiorcy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here