DOBROCZYNNY KALENDARZ ADWENTOWY TO WYJĄTKOWY PREZENT DLA KAŻDEGO

Orientana we współpracy z Fundacją ADRA stworzyła unikalny Kalendarz Adwentowy. Dochód z jego sprzedaży będzie w całości przekazany Fundacji, która wspiera żyjące w ubóstwie i głodzie dzieci w Bangladeszu. W okienkach oznakowanych od 1 do 24 grudnia znajdziesz szczegółowe informacje o dzieciach, którym pomagasz! Do tego mamy dla Ciebie specjalną niespodziankę na każdy dzień. Chcemy, aby w czasie nadchodzących Świąt każdy z nas mógł czuć się wyjątkowo i w pełni doświadczyć przesłania i ducha Gwiazdki.

O FUNDACJI

Fundacja ADRA Polska jest oddziałem międzynarodowej organizacji ADRA, która obecnie działa w prawie 120 krajach na całym świecie. ADRA Polska już od 12 lat udziela pomocy humanitarnej i rozwojowej najbardziej potrzebującym społecznościom, głównie w krajach Azji i Afryki. Zespołowi fundacji szczególnie leży na sercu los najmłodszych mieszkańców naszego świata, dlatego ADRA Polska regularnie prowadzi działania, których głównym celem jest pomoc dotkniętym głodem, ubóstwem i żyjącym w ciągłym strachu przed śmiercią dzieciom.

O BANGLADESZU

Bangladesz jest jednym z najbardziej zaludnionych krajów na świecie i zarazem jednym z najbiedniejszych państw Azji. Ponad 25 mln osób żyje tam w skrajnym ubóstwie, zamieszkując przeludnione dzielnice slumsów. Z powodu tak dramatycznych warunków życia ponad 5 mln dzieci w tym kraju w wieku od 5 do 15 lat jest zmuszanych do pracy, często w bardzo niebezpiecznych warunkach. Najmłodsi mieszkańcy Bangladeszu są zmuszani do zbierania śmieci, żebrania, kradzieży czy pracy na straganach. W takim otoczeniu wykorzystywanie, uzależnienie od narkotyków i przemoc stają się częścią ich życia. To dzieci, które nie mają praktycznie żadnych perspektyw na lepsze życie. Poprawę ich losu w przyszłości może zapewnić im jedynie edukacja. To dzieci, które nie mają praktycznie żadnych perspektyw na lepsze życie. Poprawę ich losu w przyszłości może zapewnić im jedynie edukacja. Dodatkowo, najmłodsi, którzy chodzą do szkoły, są niejako chronieni przed rzeczywistością ulicy.

SZKOŁA W TONGI

Tongi to miasto liczące prawie 400 tys. mieszkańców. Znajduje się w południowej części Bangladeszu a dokładnie w prowincji Dhaka. Szkoła podstawowa w Tongi cieszy się doskonałą opinią, nie tylko wśród rodziców i uczniów, którzy ją uwielbiają, ale też w środowisku nauczycieli. Nic dziwnego – w końcu jest kuźnią przyszłych inżynierów! Każdego roku z sukcesem kończy w niej naukę wiele dzieci, a spora część z nich kontynuuje swoją edukację i zyskuje szanse na lepsze życie – nie w dzielnicy slumsów, a w godnych warunkach. Kupując Dobroczynny Kalendarz Adwentowy pomagasz właśnie uczniom ze szkoły w Tongi. Zapewniasz im artykuły codziennego użytku, które dla nas są zwyczajne a w Bangladeszu bywają luksusem. Dzięki Tobie dzieci zyskują dostęp do edukacji, która może zmienić ich życie!

Do kupienia w sklepie: https://www.orientana.pl/

Cena: 30zł

To Kalendarz Adwentowy inny niż wszystkie. Pomaga dzieciom żyjącym w ekstremalnie trudnych warunkach. Kupując go zmieniasz ich życie!

Anna Wasilewska

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Najpopularniejsze telefony w 2021

0 Comments

No Comment.

podobne wpisy

warto wiedzieć

Olej konopny – rodzaje i właściwości

  Konopie siewne od lat wykorzystywane są przez człowieka ze względu na swoje szerokie właściwości. Obecnie rynek został zalany produktami, których skład opiera się na tej roślinie. Występują one w formie tabletek, cukierków czy herbat. Najczęściej jednak można je spotkać w formie oleju – ze względu na łatwość aplikacji i najszybsze wchłanianie substancji poprzez błony śluzowe […]

  Czytaj...
  odżywianie warto wiedzieć

  Yerba mate i jej cenione właściwości

   Yerba mate to napój o właściwościach pobudzających, pochodzący z Paragwaju. Przez Europejczyków został odkryty w XVII dzięki jezuitom, którzy docenili jego właściwości pobudzające, sprowadzając go do Europy.

   Czytaj...
   (fem)zdrowie warto wiedzieć

   Matcha i jej cudowne właściwości

    W ostatnim czasie japońska herbata Matcha zdobywa coraz większą popularność wśród Klientów, którzy doceniają nie tylko jej intensywny smak, ale przede wszystkim walory zdrowotne dla naszego organizmu.

    Czytaj...